2018-10-17

Kuršėnuose iškovoti imtynininkų medaliai

Spalio 13 dieną Šiaulių r. Kuršėnuose vyko Lietuvos vaikų ( 2006 m. ir jaun.) graikų - romėnų imtynių sporto žaidynės. Kupiškio r. atstovavo 9 jaunieji imtynininkai. Geriausiai sekėsi Mykolui Vizbarui, kuris kovojo svorio kategorijoje iki 54 kilogramų. Pogrupio kovose laimėjęs dvi pergales ir patyręs vieną pralaimėjimą, dėl patekimo į finalą, pasiekė dar vieną pergalę ir finalinėje kovoje vėl susitiko su Šiaulių sporto gimnazijos auklėtiniu , po atkaklios kovos baigiantis kovai paguldė savo varžovą ant menčių. Mykolas tapo Lietuvos vaikų  imtynių sporto  žaidynių nugalėtoju. Jo brolis Motiejus (sv. kat. iki 47 kg.), pasiekęs dvi pergales ir patyręs du pralaimėjimus, laimėjo  žaidynių bronzos medalį. Bronzos medalius dar iškovojo Nedas Barzdenys ( sv. kat. iki 38 kg.) ir Nojus Kokanauskas ( sv. kat. iki 41 kg.) Abu sportininkai laimėjo po tris pergales ir patyrė po vieną pralaimėjimą.

2018-10-16

Kupiškio lengvaatlečiai Pagarbos bėgime „Algimanto apygardos partizanų kovų takais“

Š. m spalio 13 d. lengvaatlečiai dalyvavo Pagarbos bėgime „Algimanto apygardos partizanų kovų takais“, skirto apygardos vado Antano Starkaus – Montės 100- osioms gimimo metinėms paminėti. Šią gražią saulėtą dieną sportininkai pirmiausia rinkosi prie Utenos – Kupiškio kelio (118), ties posūkiu į Adomynę (Kupiškio raj).

Nuotraukas rasite čia >>>>>

plačiau

2018-10-16

Sėkmingos šaškininkų sporto vilčių žaidynės

Spalio 13 dieną Marijampolėje vyko asmeninės ir komandinės šaškių 2018 metų Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės. Čia dalyvavo 2005 -2009 metų gimimo šaškininkai. Į šias varžybas vyko geriausi Kupiškio rajono šios amžiaus grupės šaškininkai: Armina Daunoravičiūtė (Subačiaus gimnazija, 4 klasė), Lina Malinauskaitė (Povilo Matulionio progimnazija, 5 klasė), Astijus ir Arijus Ribokai (Povilo Matulionio progimnazija, 7 klasė).

plačiau

2018-10-05

Krepšinio 3x3 turnyras Angelų sargų ir Mokytojų dienai paminėti

Spalio 4 dieną Lauryno Stuokos-Gucevičiaus sporto salėje įvyko krepšinio 3x3 turnyras skirtas Angelų sargų ir Mokytojų dienai paminėti. Turnyre dalyvavo skirtingų profesijų atstovai, iš viso 5 komandos: Kupiškio rajono policijos komisariato, Kupiškio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos, KASP Vyčio apygardos 5-osios rinktinės,  Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos, bei  KKSC mokytojų komanda. Turnyrą organizavo Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro  krepšinio mokytojai Alvydas Puzelis ir Klaidas Miciūnas, imtynių mokytojas Arvydas Krikščiūnas.

plačiau

2018-10-02

Lietuvos jaunučių imtynių sporto žaidynės

Baigiantis rugsėjui Alytuje buvo surengtos Lietuvos jaunučių imtynių sporto žaidynių finalinės varžybos. Šiose varžybose gerai pasirodė Kupiškio KKSC auklėtinis, subatėnas Lukas Ulkė. Lukas dalyvavo graikų-romėnų ir laisvųjų imtynių varžybose. Laisvosiose imtynėse pasiekė dvi pergales ir tik finalinėje kovoje nusileido sportininkui iš Vilniaus, kuris Europos čempionate yra iškovojęs aukštą penktą vietą. Šiose varžybose laimėjo sidabro medalį. Kovodamas graikų - romėnų imtynių varžybose, Lukas pogrupio kovose pasiekė dvi pergales ir po apmaudžios klaidos pralaimėjo visaginiečiui dėl pirmos vietos pogrupyje. Pusfinalyje Lukas pralaimėjo prieš geriausią šios amžiaus grupės imtynininką, vilnietį Roką Čepuską ir kovodamas dėl bronzos vėl susitiko su visaginiečiu. Revanšas pavyko ir gražiais  užtikrintais metimais Lukas nugalėjo ankščiau laiko nepalikdamas priešininkui jokių vilčių laimėti. Antras, šį kartą, bronzos medalis.

2018-09-28

Rajono mokytojų sporto šventė „Vilčių startai“

Rugsėjo 28 d. sportiškai nusiteikę į Kupiškio Povilo Matulionio sporto salę rinkosi Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro sukviesti rajono mokytojai. Jų laukė įvairios rungtys: smiginis, kimštinio kamuolio metimas, „Cimbolai“, „Futboliukas“, „Ringo“. Varžybos atnešė daug emocijų ir vyko įtempta kova.

Nuotraukas rasite čia >>>>>>

plačiau

2018-09-27

Lengvosios atletikos varžybos „Aukštaitija – 2018"

Šių metų rugsėjo 27 dieną Utenoje vyko Utenos rajono mokyklų mokinių lengvosios atletikos kroso varžybos, skirtos DSC taurei laimėti, atviros lengvosios atletikos kroso varžybos „Aukštaitija – 2018“.
Šiose varžybose dalyvavo jauniausi KKSC lengvaatlečiai Kamilė Kanapeckaitė, Tomas Butuninas, Mantas Balčiūnas, Evaldas Čiūduras. Šiems sportininkams tai pirmasis 500 m bėgimo startas.

plačiau

2018-09-24

Europos judumo savaitė Kupiškyje

Rugsėjo 17 dieną startavo Europos judumo savaitės renginiai Kupiškio rajono vaikų lopšeliuose-darželiuose, bendrojo lavinimo mokyklose. Vaikai ir  jaunimas išbandė netradicines fizines veiklas, tokias kaip šiaurietiškas ėjimas, sportiniai žaidimai kitaip, linksmas ir įtraukiančias judriąsias estafetes. Nuotaiką ir įspūdžius,  patirtus aktyviai leidžiant laiką, atspindi nuotraukos patalpintos ugdymo įstaigų elektroninėse svetainėse.

plačiau

2018-09-24

Imtynininkų pergalės Lenkijoje

Poznanėje (Lenkija) vyko tarptautinis graikų - romėnų imtynių turnyras, kuriame dalyvavo sportininkai iš 6 šalių (Lenkijos, Vokietijos, Ukrainos, Olandijos, Latvijos ir Lietuvos). Lietuvai atstovavo sportininkai iš Anykščių ir Kupiškio. Gytis Daugėla (svorio kategorija iki 36 kg.) laimėjęs 3 kovas ir patyręs vieną pralaimėjimą turnyre iškovojo sidabro medalį. Lukas Ulkė (44 kg.) iškovojęs dvi pergales ir patyręs du pralaimėjimus turnyre liko trečioje vietoje ir laimėjo bronzos medalį. Varžybų organizatoriai sportininkams suorganizavo ekskursiją po Poznanės miestą ir po varžybų suteikė galimybę atgauti jėgas vandens atrakcionų parke.

2018-09-20

Kupiškio rajono mokinių rudens kroso varžybos

Rugsėjo 16-22 d. yra paskelbta Europos judumo savaite. Įsitraukiant į šią iniciatyvą rugsėjo 19 dieną Kupiškio Kazio Šimonio parke įvyko Kupiškio rajono mokinių rudens kroso varžybos. Susirinko mokiniai iš Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos, Povilo Matulionio progimnazijos, Subačiaus gimnazijos, Kupiškio verslo ir technologijos mokyklos, Skapiškio pagrindinės mokyklos, Noriūnų Jono Černiaus pagrindinės mokyklos, Šepetos Almos Adamkienės pagrindinės mokyklos, Alizavos pagrindinės mokyklos, Salamiesčio pagrindinės mokyklos skyriaus Antašavos mokyklos-daugiafunkcinio centro. Nugalėtojais tapo: