į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2013-12-09

Baigėsi jau vienuoliktas Kupiškio raj. moksleivių futbolo atviros lygos čempionatas. Uždarymo šventė su menine programa vyko gruodžio 6 d. Kupiškio L. S. Gucevičiaus gimnazijos aktų salėje. Apdovanojimus sportininkams įteikė rėmėjas Saulius Stukas ir Kupiškio kūno kultūros ir sporto centro direktorė Laimutė Šližauskienė. Šventėje dalyvavo ir žaidėjus sveikino  buvęs kupiškėnas, Lietuvos futbolo čempionas, futbolo taurės laimėtojas dabar Vilniaus savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto departamento sporto skyriaus vedėjas Rimantas Radzevičius.

Dėl pagrindinio prizo (taurės), kurią įsteigė Gintaras Tamošiūnas ir Saulius Stukas vyko atkakli kova  dviem ratais pavasarį ir rudenį. Čempionatą pradėjo septynios komandos, tačiau finale liko tik penkios. Čempionų taurę ir aukso medalius iškovojo Kupiškio P. Matulionio progimnazijos komanda, treneris R. Puntuzas. Šios komandos žaidėjas D. Jakšys pripažintas geriausiu lygos puolėju. Antrą vietą ir sidabro medalius iškovojo Skapiškio pagrindinės mokyklos komanda, treneris V. Starkus. Šios komandos žaidėjas A. Sriubiškis pripažintas geriausiu lygos vartininku. Trečią vietą ir bronzos medalius iškovojo Pandėlio gimnazijos komanda treniruojama A. Deksnio. Šios komandos žaidėjas D. Šeškus pripažintas geriausiu lygos saugu. Sekančias vietas užėmė Kupiškio sporto mokyklos komanda treniruojama G. Uldukio ir Rudilių J. Laužiko pagrindinė mokyklos komanda treniruojama E. Kriauzos. Geriausi šių komandų žaidėjai D. Meilus ir G. Maksimenko. Geriausiems žaidėjams įteikti asmeniniai prizai.

Tą pačią dieną vyko ir salės futbolo 5x5 turnyras Kupiškio kūno kultūros ir sporto centro taurei laimėti. Prie penkių komandų dalyvavusių rajono moksleivių futbolo lygoje prisijungė ir Alizavos pagrindinės mokyklos komanda treniruojama J. Vareikos ir A. Baziuko.  Šio turnyro nugalėtojais tapo ir taurę iškovojo Kupiškio P. Matulionio progimnazijos komanda, antrą vietą pelnė Skapiškio pagrindinės mokyklos komanda, o trečia vieta atiteko Pandėlio gimnazijos komandai. Po rajono moksleivių atviros lygos uždarymo sportininkai buvo pakviesti prie vaišių stalo.

 

                                                                                       Gediminas Uldukis

                                                                                       Kupiškio KKSC futbolo treneris

 

Atnaujinta 2013-12-09