2014-05-05

Šių metų gegužės 1 d. Kupiškio rajono sporto mokyklos lengvaatlečiai dalyvavo viename garsiausių Lietuvoje, Anykščiuose rengiamame bėgime „Anykščiai – Puntuko akmuo – Anykščiai“. Jau tenka pastebėti, kad kiekviename mieste ar miestelyje gausėja bėgimo sporto entuziastų. Tai viena iš prieinamiausių ir sveikatą labiausiai stiprinančių sporto šakų. Šiame bėgime panoro dalyvauti net 255 dalyviai.

Bėgimas prasidėjo 3 km nuotolio rungtimi. Toliau sekė 6 ir 11 km nuotoliai. Mūsų lengvaatlečiai įveikė 3 km distanciją. 2000 m. g. ir jaunesnių grupėje varžėsi 75 dalyviai (berniukai ir mergaitės). Startavo gausus dalyvių būrys. Su nekantrumu laukėme grįžtančių kupiškėnų. Iki finišo linijos likus apie 1 kilometrui malonu buvo stebėti grupės lyderius Žaną Zabulį ir Deividą Draginą. Šie berniukai distanciją įveikė pirmieji. Ž. Zabulio laikas 9:50,69, D. Dragino 9:51,12. Po poros minučių distancijoje pasirodė ir Olimpija Zabulytė įveikdama nuotolį per 10:57, 28. Mergaičių grupėje ji iškovojo 3 vietą. Malonu pažymėti, kad vaikai buvo apdovanoti ne tik taurėmis, bet ir bėgimo rėmėjų įsteigtais įvairiais prizais. Šis nuotolis pakluso ir Alanui Šablickui, Adomui Žadeikai, Lukui Subatavičiui, Kotrynai Tubelytei, Dominykui Murnikovui. Sveikiname nugalėtojus ir prizininkus. Linkime ir ateityje puikių startų.