2014-05-20

Vienos iš svarbesnių varžybų, kupiškėnų (gimusių 2001 – 2002 metais) laukė gegužės 19 dieną atnaujintame Utenos miesto stadione. Čia vyko Lietuvos zoninės varžybos, kurios kartu yra ir atranka į šalies finalines varžybas.

Kupiškio rajono sporto mokyklos auklėtiniai šioms varžyboms ruošėsi dalyvaudami Panevėžio miesto atvirose pirmenybėse. Varžybos Panevėžyje prasidėjo 60 m nuotolio bėgimais. Ši rungtis kaip visada pasižymėjo dalyvių gausa (startavo 30 mergaičių ir 20 berniukų). Malonu pastebėti, kad kupiškėnai kvalifikaciniuose bėgimuose tapo nugalėtojais. Austėja Mikalauskaitė ir Alanas Šablickas bėgo finaliniuose bėgimuose, iškovodami atitinkamai VI ir IV vietas. Austėjos laikas (8.9 sek.), Alano (8.4 sek.). 200 m nuotolio bėgime Austėja Mikalauskaitė pasiekė rezultatą 33,1 sek užimdama VI vietą (iš 30 dalyvių). Džiaugėmės Alano Šablicko rezultatu (užimta II vieta, laikas 29,1 sek, tarp 25 dalyvių).

Mūsų lengvaatlečių gretas papildė perspektyvi jaunoji sportininkė Ema Kurulytė. 600 m nuotolio bėgime ji iškovojo III vietą (laikas 2.05,1). Varžybas vainikavo 1000 m nuotolio bėgimas, kuriame I vietą iškovojo Žanas Zabulis (3.24,9 min.). Žanas tapo Panevėžio miesto Atvirųjų pirmenybių nugalėtoju.

Pailsėję jaunieji sportininkai gegužės 19 d. vyko į Lietuvos zonines varžybas Utenoje. Rajono sporto mokyklos lengvaatlečiai pateko į finalines varžybas, kurios birželio 3 dieną vyks Utenoje. Žanas Zabulis 1000 m bėgime iškovojo III vietą (laikas 3:22,01 min.). Teisę dalyvauti finalinėse varžybose iškovojo ir Ema Kurulytė (2:09,32 min.). Naudodamasi proga noriu visus rajono gyventojus, nuo vaikų iki suaugusiųjų, pakviesti dalyvauti bėgimo varžybose, kurios vyks šių metų gegužės 24 dieną (šeštadienį), Kupiškio miesto stadione (Lauko g. 5A).  Varžybų pradžia 12 valandą. Nuotoliai nuo 400 iki 1000 metrų.