2014-06-23

Praėjęs savaitgalis buvo įtemptas rajono sporto mėgėjams. Birželio 21-22 d. Kupiškio mieste vyko VII Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių I-ojo etapo finalinės varžybos. Sekmadienį Kupiškio miesto stadione varžėsi futbolininkai, gimnazijos sporto salėje kovojo krepšininkai. Rajono kultūros centro Vitražų salėje dėl teisės dalyvauti seniūnijų žaidynių zoninėse varžybose kovojo šachmatų-šaškių mėgėjai. Stalo teniso mėgėjai birželio 21 d. rinkosi Povilo Matulionio progimnazijoje. Pirmąją vietą iškovojo Šimonių seniūnijos komanda, antri buvo noriūniečiai, treti skapiškėnai.

Krepšinio 3X3 varžybose, kurios dėl lietaus buvo perkeltos į gimnazijos sporto salę, vyrų grupėje (iki 40 metų) žaidė visų rajono seniūnijų atstovai. Finalinių varžybų nugalėtojais tapo Subačiaus seniūnijos krepšininkai, 2 vieta atiteko šimoniečiams, trečioji - Noriūnų seniūnijos sportininkams. Vyresnių nei 40 metų vyrų grupėje rungėsi Noriūnų ir Šimonių seniūnijų krepšininkai. Pergalė atiteko šimoniečiams. Moterų grupėje kovojo Šimonių, Skapiškio ir Kupiškio seniūnijų atstovės. Pergalė atiteko skapiškietėms, antrąją vietą iškovojo Šimonių komanda, trečiąją Kupiškio sportininkės.

Futbolo X5 važybose žaidė Skapiškio, Noriūnų, Alizavos ir Subačiaus seniūnijų komandos. Pirmąją vietą iškovojo noriūniečiai, antrąją Skapiškio atstovai, treti liko subatėnai ir ketvirtoji vieta atiteko Alizavos seniūnijos futbolininkams.

Šaškių-šachmatų finalinėse varžybose, kurias sporto centrui vykdyti padėjo rajone veikiančio šios sporto šakos klubo pirmininkas R. Rinkevičius ir jo nariai, varžėsi Kupiškio, Skapiškio, Šimonių, Alizavos, Noriūnų seniūnijų komandos, Šachmatų grupėje kovojo tik 2 komandos. II vietą užėmė šimoniečiai, I vieta ir teisė dalyvauti zoninėse varžybose Rokiškyje atiteko Kupiškio seniūnijos komandai (R. Balabonas, E. Paberalis, N. Jackevičienė. Šaškių žaidėjų grupėje nugalėtojo vardas atiteko Kupiškio seniūnijai, antri buvo skapiškėnai, treti alizaviškiai, ketvirtą ir penktą vietas užėmė atitinkamai Šimonių bei Noriūnų seniūnijų ekipos.