į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2014-06-25

      Rasos (Joninių) šventės išvakarėse, birželio 23 d. Alizavos seniūnijos bendruomenė surengė gražią šventę krašto gyventojams ir svečiams. Šventės programa buvo sudaryta taip, kad joje ką veikti turėjo ir sportininkai: tiek vietiniai, tiek atvykę iš kaimyninių rajonų. Sporto aistruoliams buvo pasiūlyta dalyvauti populiariausios šalyje sporto šakos - krepšinio varžybose. Šiuo metu vykstantis Pasaulio futbolo čempionatas renginio organizatoriams davė mintį į varžybų programą įtraukti ir futbolo rungtynes. Dalyvauti futbolo varžybose užsiregistravo 4 komandos: "Papiliai" (Biržų r.), "Sriubiškiai" (Rokiškio r.), "Žaideliai" ir "Alizava". Finale "Papiliai" 6:0 nugalėjo "Sriubiškių" ekipą, "Žaideliai" 2:1 iškovojo pergalę prieš "Alizavą".  

      Krepšinio rungtynėse dalyvavo 6 komandos iš Kupiškio, Žaidelių, Pandėlio, Sriubiškių ir Alizavos I-oji bei II -oji ekipos. 1 vietą iškovojo kupiškėnai, 2 ir 3 vietas pasidalino Žaidelių ir Pandėlio žaidėjai. Prizus žaidėjams įsteigė bei juos apdovanojo krepšininkas, Lietuvos Respublikos Seimo narys Sergejus Jovaiša.

      Nemažo dalyvių būrio sulaukė ir tradicinės lietuviškų švenčių sporto rungtys - virvės traukimas bei giros rovimas, kuriose dalyvavo įvairaus amžiaus alizaviškiai ir jų svečiai.