į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2014-08-07

Vasaros pradžioje "Pagardų" klubas rėmėjų ir savo lėšomis įrengė naktinį aikštelių  apšvietimą ir atsirado galimybė rengti naktinius turnyrus. Liepos 21d. sporto klubas „Pagardai“ surengė pirmą Kupiškio istorijoje tokį  turnyrą.

Turnyre dalyvavo šešios Kupiškio rajono komandos. Komandos sudėtis trys žaidėjai, viena moteris ir du vyrai. Visoms komandoms sužaidus tarpusavyje išaiškėjo prizininkų komandos: 1vietą iškovojo  Aida Šukytė, Vaclovas Pakalniškis ir Saulius Pakalniškis. 2 vieta atiteko Dianai Balužytei, Juliui Ruzgui ir Mariui Lupeikiui. 3 vietoje liko Monika, Domantas ir Valdas Šabrinskai. Šioje komandoje žaidė pati jauniausia turnyro žaidėja Monika Šabrinskaitė , kuriai 11 metų ir tai tik pirmi žingsniai paplūdimio tinklinyje. Šešiolikmetis Domantas Šabrinskas - jauniausias tarp vyrų, bet tinklinio istorijoje jau įsirašė savo pavardę. Birželio mėnesio Lietuvos jaunučių žaidynėse su bendraamžiu iš Rokiškio Nerijumi Laužadžiu iškovojo trečią vietą, o po dviejų savaičių abu dalyvavo Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionate U-18 . Nors jie ir buvo viena iš jauniausių porų, abiems tik po 16m., bet čempionate sužaidė labai solidžiai ir galutinėje įskaitoje liko 5-6 vietoje.

Liepos 25d. vyko finalinis Kupiškio paplūdimio tinklinio čempionato I- lygos etapas.

Šis čempionatas vyko nuo birželio pradžios, o į finalinį etapą pateko šešios stipriausios Kupiškio rajono komandos. Sužaidus ketvirtfinalio ir pusfinalio varžybas kovoje dėl trečios vietos  Vaclovas ir Saulius Pakalniškiai nugalėjo Juliaus Ruzgo ir Giedriaus Radavičiaus duetą setais 3-0 ir iškovojo trečią vietą.

Finale po įtemtos kovos setais 3-1  Valdas ir Domantas Šabrinskai nugalėjo Martyną Kevalaitį ir Klaidą Miciūną ir tapo I lygos čempionais. Komandos prizininkės buvo apdovanotos medaliais ir taurėmis, nugalėtojams atiteko   B. Ruzgienės im.“ Kraštupėnai“ įsteigtas specialus prizas.

 

"Pagardų" klubo prezidentas 

Valdas ŠABRINSKAS

 

Atnaujinta 2014-08-07