į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2016-03-08

Noriūnų J. Černiaus pagrindinės mokyklos sporto salėje vykusiose rajono pagrindinių mokyklų 3x3 krepšinio varžybose, dalyvavo net  7 mokyklų krepšininkų komandos. Mokyklos direktorė R. Stovolos pasveikino visus dalyvius, palinkėjo gražios sportinės kovos.

 

Komandų kapitonai ištraukė burtus, kurie lėmė kaip sportininkai žais pogrupiuose. Stipriausias buvo I-asis pogrupis, kur susitiko Skapiškio, Šepetos A. Adamkienės, Rudilių J. Laužiko, Noriūnų J. Černiaus pagr. mokyklų komandos. Geriausiai sekėsi rudiliečiams   ir šepetiškiams, kurie  ir pateko į finalą. II-ajame pogrupyje kovojo Šimonių, Antašavos, Salamiesčio pagr. mokyklų  komandos. Į finalą pateko šimoniečiai ir salamiestiečiai. Finale ketvirti buvo Salamiesčio (mokyt. J. Naikauskienė), treti - Šepetos A. Adamkienės (mokyt. Z. Paulauskas), antri - Šimonių (mokyt. Ž. Karvelis), nugalėtojai -Rudilių J. Laužiko (mokyt. E. Kriauza) pagr. mokyklų jaunieji krepšininkai.

 

Mergaičių varžybose geriausiai sekėsi Skapiškio (mokyt. V. Starkus) jaunosioms krepšininkėms, savo meistriškumu toli lenkiančioms kitų mokyklų žaidėjas. Antroji vieta atiteko Noriūnų J. Černiaus pagr. mokyklos mergaitėms, trečios buvo Salamiesčio ir ketvirtos - Antašavos (mokyt. R. Subatė) pagr. mokyklų mergaitės. Šių mokyklų komandos surinko vienodai pergalių, tačiau pergalę lėmė įmestų ir praleistų kamuolių skaičius tarpusavio varžybose. Komandos buvo apdovanotos Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro diplomais, o nugalėtojai - taurėmis.

 

Noriūnų J.Černiaus pagr. m-klos kūno k. mokytoja V. Kriaučiukienė

 

Informacija atnaujinta  2016-03-08