į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2016-03-08

Pasitikrinti jėgas ir pasivaržyti artėjant naujam sezonui  kovo 5 d. į Šiaulius rinkosi irkluotojai. Šiaulių lengvosios atletikos manieže vyko žiemos irklavimo varžybos, skirtos Saulės mūšio 780 metinėms minėti. Be šeimininkų, Šiaulių sporto mokyklos „Atžalynas“ ir Šiaulių sporto gimnazijos, varžybose dalyvavo Vilniaus miesto sporto centro irkluotojai, Trakų atstovai, „Academia Remigum“ klubo irkluotojai, Prienų kūno kultūros ir sporto centro, Telšių sporto ir rekreacijos centro bei Kupiškio kūno kultūros ir sporto centro irkluotojai. Kupiškiui atstovavo devyni Dianos Balužytės ir Laimutės Šližauskienės treniruojami irkluotojai: Monika Murnikovaitė, Arijus Petrulis, Dominykas Petrulis, Valentas Vaidilas, broliai Nojus ir Faustas Baronai, Simonas Laurinavičius, Dovydas Kašūra, Paulius Kirda. Pasivaržyti į šias varžybas atvyko ir olimpietė Donata Vištartaitė.

 

Varžybų dalyvių laukė dvi rungtys: bėgimas ir varžybos treniruokliu Concept 2. Irkluotojai pagal amžių buvo suskirstyti į grupes. Jauniausių grupėje (gim. 2002 ir jaunesni) 800 m bėgimo rungtyje nepralenkiamas buvo Paulius Kirda.  Trečią vieną toje pačioje rungtyje iškovojo Nojus Baronas.  Nojus kartu su Simonu buvo patys jauniausi dalyviai, tačiau pagirtinai kovoję varžybose. Dar visai neilgai, tačiau gerais fiziniais duomenimis pasižymintis Paulius Kirda, nepralenkiamas buvo ir treniruoklių Concept 2 varžybose. 500 m nuotolį Paulius įveikė per 1 min. 34,4 sek. ir daugiau nei 4 sekundėmis aplenkė antrą vietą iškovojusį Šiaulių sporto mokyklos „Atžalynas“ auklėtinį.

 

Jaunių vaikinų iki 16 metų grupėje bėgimo rungtyje geriausiai sekėsi Arijui Petruliui ir Valentui Vaidilui, o varžybose treniruokliu Concept 2 geriausiai sekėsi Arijui Petruliui. Jaunių merginų iki 18 metų grupėje 1500 m bėgimo rungtyje 3 vietą užėmė Monika Murnikovaitė. Bronzos medalis jai atitekto ir po 2000 m varžybų Concept 2 treniruokliu.  Nepralenkiama jaunių merginų iki 18 metų grupėje bėgimo ir Concept 2 rungtyje buvo kupiškėnė Vikotrija Vareikaitė, kuri šiuo metu mokosi ir sportuoja Šiaulių sporto gimnazijoje.

Tai buvo puiki proga įvertinti savo padarytą pažangą, motyvuojanti dar labiau tobulėti.

 

 

Kupiškio KKSC direktorė, irklavimo mokytoja

Laimutė Šližauskienė

 

Informacija atnaujinta  2016-03-08