į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2016-05-17

Gegužės 15 dieną L. Stuokos - Gucevičiaus gimnazijos sporto salėje įvyko Kupiškio r. Kūno kultūros ir sporto centre krepšinio grupes lankančių auklėtinių sezono palydėtuvės -  šeimų turnyras.  Šiuo turnyru norėjome pažymėti, kad šeima -  viena iš svarbiausių vertybių. Turnyrą organizavę krepšinio mokytojai Alvydas Puzelis ir Klaidas Miciūnas džiaugėsi puikiai pavykusiu renginiu ir dalyvių gausa.

Turnyre dalyvavo 14 šeimų komandų. Pagal pajėgumą šeimos buvo suskirstytos į du pogrupius. Jauniausiųjų pogrupyje vyko atkakli kova, daugelis varžyų baigėsi minimaliu skirtumu. Šio pogrupio nugalėtojais tapo Bliekų šeima. Antrąją vietą iškovojo Begonių šeima, trečią vietą iškovojo Totorių šeima. Vyresniųjų pogrupyje  nugalėtojais tapo Umbrų šeimų, antrą vietą iškovojo Rulių šeima, o treti liko Sarapai.

Be nugalėtojų ir prizininkų dalyvavo: Skačelių, Blaževičių, Bylų, Petraičių, Ažusienių,  Petrulių, Barauskų, Balčiūnų šeimos. Visi šio turnyro dalyviai buvo apdovanoti  prizais ir diplomais.

Turnyro organizatoriai dėkoja Kupiškio r. Kūno kultūros ir sporto centrui bei Blaževičių šeimai prisidėjus prie renginio vykdymo. 

Sonata Balienė

Kupiškio r. KKSC direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 

 

Informacija pateikta 2016-05-17