į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2019-10-28

Subatėnų pergalės Latvijoje ir Lietuvoje

Kupiškio KKSC imtynininkai spalio 25 dieną dalyvavo trijų šalių ( Latvijos,  Estijos ir Lietuvos - Visagino ir Kupiškio) Balvi ( Latvija ) miesto tarptautiniame imtynių turnyre. Nugalėtojų vardus iškovojo Domas Ulkė  (33 kg) ir Medas Barzdenys (47 kg). Bronzos medalį laimėjo Gytis Daugėla (42 kg). Visi sportininkai turėjo po keturias kovas.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

plačiau
 
2019-10-28

Bėgimas – nusipelniusio trenerio ir signataro taurei laimėti

Š.m. spalio 18 d. Biržuose vyko bėgimo varžybos nusipelniusio trenerio Povilo Karoblio ir signataro Petro Poškaus taurei laimėti. Šias varžybas pradėjo pati mažiausia mūsų rajono sportininkė Patricija Mačionytė, gim. 2013 m,  kuri drąsiai Biržų pilies teritorijoje įveikė 300 m. Sekančioje vaikų bėgimo grupėje, kurioje varžės net 30 bėgikių, absoliuti nugalėtoja tapo mūsų rajono bėgikė Ugnė Vinikaitė, šiai sportininkei įteiktas specialus prizas ir nugalėtojos medalis. Ši sportininkė jau ne iš pirmų varžybų grįžta su apdovanojimu. Ant apdovanojimų pakylos buvo kviečiama, antrus metus lankanti sporto mokyklą, Smiltė Paukštytė. Iš 45 varžovių 500 m. nuotolyje jai įteiktas sidabro medalis, specialus Stiklitos prizas. Berniukų tarpe su prizu ir antros vietos medaliu grįžo Tomas Butuninas, kuriam iki nugalėtojo prizo trūko kelių šimtųjų sekundžių. Šioje berniukų grupėje varžėsi net 47 bėgikai. Sveikiname nugalėtoją, prizininkus ir visus auklėtinius, kuriems buvo įteikti atminimo medaliai.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>>

 
 
2019-10-14

Lengvaatlečių startai stadionuose, miško takeliais

Š. m. spalio 11 d. Pakruojo r., Rozalimo pušyne vyko bėgimo varžybos olimpiečio Adolfo Aleksejūno ir Pakruojo r. mero taurei laimėti. Šios varžybos, kaip ir visos rudenį vykstančios lengvaatlečių varžybos yra pasiruošimas pagrindiniams žiemos startams, kurie jau vyks uždarose patalpose. Pirmą kartą su seniau lankančiais lengvaatlečiais vyko ir septyni Skapiškio pagrindinės mokyklos mokiniai, kurie nuo spalio 1 d. sėkmingai prisijungė prie lengvaatlečių komandos. 

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

plačiau
 
2019-10-12

Lietuvos kūno kultūros mokytojų asociacijos V. Deksnio turnyras Kupiškyje

Šeštajį šviesaus atminimo V.Deksnio turnyrą rengti buvo patikėta Kupiškio kūno kultūros mokytojų asociacijai. Nors Kupiškis negali pasigirti erdviomis sporto arenomis ir salėmis, tačiau visos Lietuvos kūno kultūros mokytojus šiltai sutiko Lauryno Stuokos - Gucevičiaus gimnazija. Renginio dalyvius sveikino savivaldybės mero pavaduotojas Algirdas Notkus ir Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėja Jurgita Trifeldienė. Jie įteikė savivaldybės padėką Lietuvos kūno kultūros mokytojų asociacijos prezidentei Laimai Trinkūnienei.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

plačiau
 
2019-09-30

KTVM futbolininkės – Lietuvos paplūdimio futbolo čempionės

Paskutinį rugsėjo sekmadienį, Aukštupėnų poilsiavietės modernioje paplūdimio futbolo aikštelėje vyko pirmasis Lietuvos moterų paplūdimio futbolo turnyras. Tokio lygio turnyrą organizuoti sugalvojo Ričardas Puntuzas, Diana Balužytė ir Jūratė Ažubalytė. Idėja kviesti visos Lietuvos žaidėjas ir populiarinti paplūdimio moterų futbolą kilo po ankščiau sėkmingai organizuotų draugiškų rungtynių bei sulaukus palankių atsiliepimų komandoms išbandžius kitokį futbolą. Paskelbus informaciją apie turnyrą registruotis suskubo komandos iš Utenos, Panevėžio, Plungės ir Kupiškio miestų, tačiau dvi panevėžiečių komandos į rungtynes neatvyko.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

plačiau
 
2019-09-27

Mokytojų sporto šventė „Vilčių startai“

Rugsėjo 27 dieną Kupiškio rajono kūno kultūros ir sporto centro stadione vyko Kupiškio rajono mokytojų sporto šventė „Vilčių startai“. Šis renginys jau antrus metus iš eilės sukviečia gausų būrį mokytojų, auklėtojų, savivaldybės darbuotojų. Susirinko net devynių įstaigų komandos iš Kupiškio rajono savivaldybės kultūros, švietimo ir sporto skyriaus, L. Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos, P. Matulionio progimnazijos, Skapiškio pagrindinės mokyklos, Antašavos –daugiafunkcio centro, Subačiaus gimnazijos, Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos, vaikų lopšelio-darželio „Obelėlės“ ir „Varpelio“ mokyklos.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

plačiau
 
2019-09-27

Lengvaatlečiai pradeda pasiruošimo sezonui etapą

Š.m.  rugsėjo 20 dieną Biržų rajono kūno kultūros ir sporto centro stadione vyko tarptautinis biržietiškos  mylios bėgimas, kuriame dalyvavo mūsų rajono gausus lengvaatlečių būrys, visiems sportininkams įveikusiems nuotolį įteikti medaliai, išskirtiniu prizu apdovanota  Vanesa Gučaitė, gim.2012 m. Šiai auklėtinei yra pirmos tokios varžybos už rajono ribų.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

plačiau
 
2019-09-26

Finalinės Lietuvos Seniūnijų sporto žaidynės Garžduose

Šeštadienį, rugsėjo 21 dieną, Gargžduose pasibaigė didžiausias Lietuvoje vykstantis masiško sporto sisteminis renginys – Lietuvos Seniūnijų sporto žaidynės. Tai bene plačiausią šalies geografiją apimantis renginys, kuris įtraukė dalyvius iš visų rajonų savivaldybių. Jau dvyliktą kartą rengiamame Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių finale rungėsi daugiau kaip 1 000 dalyvių iš visos Lietuvos. 

 

Video >>>>>

plačiau
 
2019-09-20

Europos judumo savaitės renginiai vaikų-lopšelyje darželyje „Obelėlė“

Kupiškio vaikų lopšelis-darželis „Obelėlė” įsitraukė į Europos Judumo savaitę ir organizavo veiklas vadovaudamiesi šūkiu: „Žingsniuokime kartu!”. Grupėse vyko pokalbiai apie tvarų judėjimą: judėjimą ir aktyvumą, oro taršos mažinimą, sveikatą. Pasirinkę tinkamą dieną, vyresniųjų („Šermukšniukų”, „Ąžuoliukų”, „Pelėdžiukų”, „Drugelių”) grupių vaikai kartu su auklėtojomis ir auklėtojų padėjėjomis pėsčiomis ėjo Kupos upės slėniu, Kazio Šimonio parku. Mažesnieji vaikai iš „Pagrandukų”, „Bitučių”, 7 grupės  vaikščiojo darželio teritorijoje. Į darželį parsinešė visi tik džiugesį ir teigiamas emocijas.

 
 
2019-09-20

Europos judumo savaitės renginiai Skapiškio pagrindinėje mokykloje

Rugsėjo 18 dieną Skapiškio pagrindinėje mokykloje 6-10 klasių mokiniams vyko paskaita „Sveikatingumo įgūdžių formavimo organizavimas“. Netradicinės fizinio ugdymo pamokos kurių metu mokiniai mokėsi vaikščioti su šiaurietiškomis lazdomis.

Rugsėjo 20 dieną mokiniai į mokyklą rinkosi su netradicinėmis transporto priemonėmis (paspirtukais, dviračiais, riedučiais, riedlentėmis). Per visas pertraukas mokiniai linksmai mankštinosi, dalyvavo dviračių ir paspirtukų slalome, dalyvavo linksmose estafetėse.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>>

 
 
<<  ankstesnis  7   8   9   10   11   12   13   20  30  40  50  60  70  sekantis  >>