į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2019-09-15

Bėgimas olimpiečio Aleksandro Antipovo ir Kupiškio rajono savivaldybės taurei laimėti

Kupiškyje įvyko bėgimas skirtas olimpiečio Aleksandro Antipovo ir Kupiškio rajono savivaldybės taurei laimėti. Dalyvauti bėgime užsiregistravo rekordinis skaičius 613 dalyvių. Sporto renginyje dalyvavo ne tik Kupiškio, bet ir kitų Lietuvos miestų ir rajonų bėgikai.

Į sporto šventę atvyko praeityje gerai žinomas stajeris, buvęs kupiškietis, Aleksandras Antipovas. Varžybų dalyvius pasveikino Kupiškio rajono mero pavaduotojas, l.e. mero pareigas, Algirdas Notkus, Lengvosios atletikos asociacijos prezidentas Danielius Kuprys.  Aleksandrui Antipovui, renginio svečiams ir organizatoriams Lengvosios atletikos asociacijos valdybos pirmininkas Algirdas Maldūnas ir generalinis sekretorius Rimantas Daunoravičius įteikė atminimo prizus ir medalius. Daugiausiai laiko ir energijos organizuojant renginį skyrė Inga Zabulienė ir Ingrida Tuskienė.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

plačiau
 
2019-09-15

Finišavo 6-oji Kupiškio ilgo nuotolio regata ir LIF taurės III etapas

Irkluotojų sezonas dar nesibaigė ir rugsėjo 14 d. Kupiškio mariose varžėsi šeštosios Ilgo nuotolio regatos dalyviai ir Lietuvos irklavimo federacijos (LIF) taurės III etapo dalyviai. Po šio etapo paaiškėjo, kas iškovojo LIF įsteigtas  gražuoles taures ir kam atiteko rėmėjų prizai. Pakovoti ne tik su varžovais, bet ir nuožmiomis Kupiškio marių bangomis, atvyko sportininkai iš Trakų, Vilniaus, Kauno ir Šiaulių.

 

Nuotraukas rasite čia>>>>>  

plačiau
 
2019-09-15

Imtynininkai pradėjo naują sezoną

Rugsėjo 13 -14 dienomis Kupiškio KKSC jaunieji imtynininkai dalyvavo tarptautiniame graikų - romėnų imtynių turnyre Lenkijos Poznanės mieste. Turnyras skirtas pirmąjam imtynių klubo "Sobieski" prezidentui Jozefui Moczynskiegui atminti. Šešių šalių (Lietuvos Anykščių ir Kupiškio, Latvijos Liepojos miesto, Olandijos, Danijos, Čekijos ir Lenkijos) turnyre dalyvavo 167 imtynininkai iš 19-os komandų. Pirmose šio sezono varžybose kupiškėnai pasirodė solidžiai. Jaunių amžiaus grupėje  Lukas Ulkė (svorio kategorija iki 57 kg) įveikęs tris varžovus, finalinėje kovoje laimėdamas stipriai suklydo ir nusileido sportininkui iš Čekijos, liko antras. Vaikų amžiaus grupėje nugalėtojo vardą iškovojo Domas Ulkė (sv. kat. iki 32 kg). Jis įveikė keturis varžovus. Antrą vietą turnyre laimėjo Medas Barzdenys ( sv. kat. iki 46 kg) finalinėje kovoje nusileido Danijos sportininkui. Trečią vietą laimėjo Gytis Daugėla ( sv. kat. iki 42 kg).  Pirmą kovą pralaimėjęs, vėliau  įveikė tris varžovus.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

 
 
2019-09-12

Alizavoje rungtyniavo jaunieji futbolininkai

Alizavos pagrindinės mokyklos vyresniųjų klasių mokiniai pakvietė  Kupiškio rajono bendrojo lavinimo mokyklų bendraamžius naujuosius mokslo metus pradėti draugiškomis futbolo varžybomis.

Rugsėjo 6 d. Alizavos universalioje sporto aikštelėje išsirikiavo jaunieji futbolininkai iš Noriūnų Jono Černiaus , Skapiškio ir Alizavos pagrindinių mokyklų.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

plačiau
 
2019-09-12

DĖMESIO!

Rugsėjo 13 dieną vyks olompiečio A. Antipovo ir Kupiškio rajono savivaldybės taurės bėgimas. Norime informuoti, kad nuo 11.00 iki 15.00 val. bus uždarytas miesto centras, gatvių Vytauto, Šimtmečio, Atgimimo ir Gedimino atkarpos.

Varžybų dalyviams transporto priemones rekomenduojame parkuotis už "Vį Kupiškio miškų urėdijos" Vilniaus g. 33, Kupiškis.

 
 
2019-09-09

Kviečiame !

Kviečiame rugsėjo 14 dieną 12.30 val. į Kupiškio ilgo nuotolio regatą ir LIF taurės III etapą. 

Vieta: Kupiškio marios, Aukštupėnų poilsiavietė prie elingo.

Skelbimas>>>>>

 
 
2019-09-09

Olimpiečio Aleksandro Antipovo ir Kupiškio rajono savivaldybės taurės bėgimas

Kviečiame visus aktyviai dalyvauti! Bėgime gali dalyvauti visi Lietuvos ir bendrojo ugdymo mokyklų mokiniai, sporto centrų, klubų sportininkai ir visi norintys asmenys.

DALYVIAI RUNGTYNIAUJA
* mergaitės ir berniukai (I, II amžiaus grupės) 200 m bėgimo distancijoje.
* mergaitės ir berniukai (III, IV amžiaus grupės) 500 m bėgimo distancijoje.
* merginos ir vaikinai (V, VII amžiaus grupės) 1000 m bėgimo distancijoje.
* veteranai (vyrai ir moterys) bėga 1000 m.
* neįgalieji ( vyrai ir moterys) bėga 500 m.
AMŽIAUS GRUPĖS:
* I gr. - 2013 m. gim. ir jaun. (atskirai mergaitės ir berniukai)
* II gr. - 2010-2012 m. gim. (atskirai mergaitės ir berniukai)
* III gr. - 2007-2009 m. gim. (atskirai mergaitės ir berniukai)
* IV gr. - 2004-2006 m.gim. (atskirai mergaitės ir berniukai)
* V gr. - 2001-2003 m. gim. (atskirai merginos ir vaikinai)
* VI gr. 200 m. gim. ir vyresni (atskirai merginos ir vaikinai)
* VII gr. - veteranai 40 m. ir vyresni (vyrai ir moterys
* VIII gr. - neįgalieji (vyrai ir moterys).

 

 

 
 
2019-09-02

Lietuvos seniūnijų žaidynių II etapo zoninės varžybos Panevėžyje

Rugpjūčio 29 dieną Panevėžyje vyko XII - ųjų Lietuvos seniūnijų žaidynių II etapo zoninės atrankinės varžybos. Dalyvavo Biržų, Pasvalio, Rokiškio, Panevėžio ir Kupiškio rajonų bei Panevėžio miesto komandos. Puikiai pasirodė mūsų rajono sportininkai. Iš 9 dalyvavusių komandų 8 tapo prizininkės. Krepšinis vyrai ir moterys 3x3 brozos medaliai, paplūdimio tinklinis 3x3 vyrai sidabro medaliai o moterys iškovojo III vietą ir pelnė bronzą. Šaškių ir šachmatų komandos pelnė sidabro medalius. Futbolininkai  5x5 iškovojo bronzą. O smiginio komanda pelnė pirmos vietos taurę ir pasipuošė aukso medaliais. Tik stalo tenisininkai liko be medalių. Jie pelnė garbingą ketvirtąją vietą. Šių varžybų komandos prizininkės iškovojo teisę dalyvauti XII - ose finalinėse seniūnijų žaidynėse, kurios vyks rugsėjo 21 dieną Gargžduose. Palinkėsime sportininkams tolimesnės sėkmes ir finalinėse žaidynėse.

Zigmas Paulauskas, komandų vadovas. 

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

 
 
2019-08-26

 Finalinės Kupiškio rajono seniūnijų sporto žaidynės

 Rugpjūčio 24 ir 25 dienomis nuo ryto iki vakaro  Povilo Matulionio progimnazijoje vyko 2019 m. Kupiškio rajono finalinės seniūnijų sporto žaidynės. Tik parko tinklinis 3x3 buvo vykdomas Pagardų (Aukštupėnai) tinklinio aikštyne. Malonu, kad šiemet visos seniūnijos dalyvavo šiose varžybose.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

plačiau
 
2019-08-20

Kviečiame į Kupiškio r. finaline seniūnijų varžybas

Rugpjūčio 24-25 dienomis vyks Kupiškio r. seniūnijų finalinės varžybos. Kviečiame visus norinčiu burtis į komandas ir sudalyvauti.

 

Skelbimas >>>>>

 

 

 
 
<<  ankstesnis  8   9   10   11   12   13   14   20  30  40  50  60  70  sekantis  >>