į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2019-08-19

23-ioji Kupiškio marių regata

Rugpjūčio 17 dieną  Kupiškio mariose prie Aukštupėnų poilsiavietės vyko 23-ioji Kupiškio marių regata. Šį renginį organizuoja Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centras ir Panevėžio jachtklubas. Susirinko net 15 dalyvių iš Anykščių, Biržų, Panevėžio, Ukmergės ir Kupiškio. Sveikinimo žodį susirinkusiems tarė Kupiškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas, l.e. mero pareigas Algirdas Notkus, Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro direktoriaus pavaduotoja ugdymui, l.e. direktoriaus pareigas Ingrida Tuskienė, Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro direktoriaus pavaduotojas, regatos organizatorius Zigmas Paulauskas. Šių varžybų vyr. teisėjas Gediminas Baltušis, jam padėjo ilgametis Kupiškio regatos globėjas ir teisėjas Jonas Rozis.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

plačiau
 
2019-08-16

Krepšinio turnyras 3x3 Alizavoje

Rugpjūčio 15 dieną Alizavoje Žolinių proga vyko krepšinio 3x3 turnyras. Dalyvavo trys komandos: dvi Žaidelių, viena Alizavos. Po atkaklių kovų buvo išaiškinti nugalėtojai.

Pirmą vietą iškovojo Alizavos komanda, rezultatyviausiai šioje komandoje žaidė Giedrius Bickus ir Mantas Babachinas. Antrą vietą iškovojo Žaidelių I komanda, rezultatyviausias žaidėjas Ernestas Janilionis. Trečioje vietoje liko Žaidelių II komanda, rezultatyviausias žaidėjas Ignas Barkauskas.

Prizininkai buvo apdovanoti Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro įsteigtais medaliais. Smagu, kad ir atostogų metu jaunimas nori sportuoti.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

 
 
2019-08-06

Kviečiame į Regatą 

Šių metų rugpjūčio 17 dieną 11 val. prie Kupiškio marių Aukštupėnų poilsiavietėje vyks 23-ioji Kupiškio marių regata. Kviečiame dalyvauti ar tiesiog atvykti pasigrožėti varžybomis.

 

Skelbimas >>>>>

 
 
2019-08-06

Kupiškietės paplūdimio futbolo čempionės

Rugpjūčio 1 d. prie Kupiškio marių vyko merginų paplūdimio futbolo 5x5 turnyras Kupiškio taurei laimėti. Varžybose dalyvavo 3 komandos iš Utenos ir Kupiškio TVM futbolininkės (Jūratė Ažubalytė, Diana Balužytė, Dalia Šeinauskienė, Laura Vizbickaitė, būsima pirmakursė Paula Kavaliauskaitė bei kupiškietės Gerda ir Irma).

Rezultatai:

IV vieta komanda „Vytrolma“ (Utena);

III vieta komanda „Utenos moterys“;

II vieta komanda „Utenos Utenio moterys“;

I-ąją vietą nugalėdamos visas varžoves iškovojo Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos merginų komanda.

Ačiū visoms dalyvėms dalyvavusioms puikiame turnyre ir teisėjui Ričardui Puntuzui už puikų teisėjavimą varžyboms.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

 
 
2019-06-25

Paskutiniai lengvaatlečių startai prieš vasaros atostogas

Š.m. birželio 18-19 dienomis Gargždų miesto centriniame stadione vyko Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos pirmenybės, kuriose dalyvavo pajėgiausia Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro lengvaatletė Gerda Kirkytė. Šios varžybos buvo didelis išbandymas Gerdai, nes nuo sausio mėnesio sportininkė jėgas turi bandyti su mergaitėmis gimusiomis 2004 m. jos yra metais vyresnės, konkurencija didelė. Šios varžybos buvo sėkmingos, nes pagerinti du asmeniniai rezultatai t.y. 400 m ir 300 m barjeriniame bėgime. 300 m. nuotolyje sportininkė laimėjo kvalifikacinį bėgimą, parodydama asmeninį rezultatą 50,77 sek, šis rezultatas leido pasiekti ketvirtą rezultatą, po dar kelių kvalifikacinių bėgimų laikai parodė, kad Gerda nuo bronzos medalio teskyrė devyniolika šimtųjų. Gerda šiuo metu mergaičių tarpe gim. 2005 m. Lietuvoje yra lyderė 300 m. barjeriniame bėgime.

 Ši auklėtinė nuo 2019 m. rugsėjo mėnesio išvyksta sportuoti ir mokytis į Šiaulių sporto gimnaziją, išsiveždama su savimi daug pergalių ir gražių sporto akimirkų. Ji bus penkta kupiškietė kuri sieks sportinių aukštumų šioje gimnazijoje. Gerda sportuodama Kupiškyje ne vieną kartą tapo Lietuvos, apskrities varžybų nugalėtoja ir prizininkė.

 

 
 
2019-06-25

Alizavoje Joninių proga krepšinio 3x3 varžybos

Birželio 21 dieną Alizavoje vyko Joninių šventė. Ta proga buvo suorganizuotos krepšinio 3x3 varžybos. Iš viso dalyvavo keturios komandos, dvi Žaidelių ir dvi Alizavos. Po azartiškų kovų krepšinio aikštelėje buvo išaiškinti nugalėtojai. Pirmą vietą iškovojo „Žaidelių II“ komanda, antrą vietą laimėjo „Alizavos I“ komanda ir trečia vieta atiteko „Žaidelių I“ komandai. Komandos prizininkės buvo apdovanotos medaliais. 
Šventės svečiai taip pat galėjo išbandyti savo jėgas giros kilnojimo varžybose ir šaudymo iš pneumatinio šautuvo varžybose.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

 
 
2019-06-19

Edukacinė išvyka-seminaras Anykščiuose

Birželio 18 dieną Kupiškio rajono kūno kultūros mokytojai, Kupiškio rajono kūno kultūros ir sporto centro treneriai, darbuotojai, bei kiti rajono kūno kultūros specialistai mokslo metus palydėjo keliaudami. Anykščiuose vyko edukacinė išvyka-seminaras „Kūno kultūra ir sportas netradicinėse erdvėse“. Apsilankė Anykščių baseine „Bangenis“ VŠĮ „Sveikatos oazė“, susipažino su naujomis erdvėmis, baseino teikiamomis paslaugomis vasaros ir viso sezono metu, sportavimo galimybėmis esant karštam orui. Pasivaikščiojo medžių lajų taku, įsiamžino prie Puntuko akmens.  Iš apžvalgos aikštelės Anykščių Šv. apaštalo evangelisto Mato bažnyčios bokšto  (33 m aukščio) grožėjosi Anykščių miestu ir jo apylinkėmis. Ši kelionė buvo puiki proga aptarti visų mokslo metų sportinius pasiekimus, aktualijas, pasidalinti gerąją patirtimi.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

 
 
2019-06-17

Kviečiame !

Birželio 22 dieną 10.00 val. Povilo Matulionio progimnazijos salėje vyks Kupiškio rajono seniūnijų asmeninės šaškių - šachmatų varžybos. Kviečiame aktyviai dalyvauti.

 

Skelbimas >>>>>

 
 
2019-06-13

Utenos apskrities futbolo III etapas

Birželio  8 dieną įvyko  Utenos pirmenybių lauko futbolo 7x7 trečias turas Zarasuose.

Kupiškio rajono kūno kultūros ir sporto centro auklėtiniai pirmose rungtynėse susitiko su Utenos ekipa. Po įnirtingos kovos teko pripažinti uteniškių pranašumą, varžybos baigėsi rezultatu 3-2.

Antrose rungtynėse susitiko su turo šeimininkais Zarasais. Šį kartą rungtynės baigėsi rezultatu 4-0, KKSC futbolininkų naudai. Paskutinėse rungtynėse su Rokiškiu kupiškėnai atsirevanšavo už pralaimėjimą Utenoje. Varžybas laimėjo rezultatu 3-1.

Bendroje turnyro lentelėje po 3 turų Kupiškio rajono kūno kultūros ir sporto centro auklėtiniai išlieka pirmoje vietoje. Komandai vadovauja treneris Irmantas Šap.

 
 
2019-06-06

Pradinukai – mažieji olimpiečiai

Birželio 6 dieną Kupiškio miesto stadione vyko Kupiškio rajono pradinių klasių mokinių lengvosios atletikos varžybos „Pradinukai – mažieji olimpiečiai“. Tai tradicija tapusios varžybos, kuriose susirenka gausus būrys mažųjų mokinukų. Šiais metais stadione varžėsi apie 150 pradinukų iš Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos, Kupos pradinio skyriaus, Skapiškio pagrindinės mokyklos, Subačiaus gimnazijos ir Šepetos Almos Adamkienės pagrindinės mokyklos. Vienas vaikas galėjo dalyvauti vienoje pasirinktoje rungtyje. O rungčių buvo net penkios: kamuoliuko metimas, šuolis į tolį, 60 m bėgimas, 300 m bėgimas, estafetinis bėgimas 2x50 m. Po atkaklių kovų buvo išaiškinti nugalėtojai kurie apdovanoti diplomais ir medaliais.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

 
 
<<  ankstesnis  9   10   11   12   13   14   15   20  30  40  50  60  70  sekantis  >>