Visus rajono seniūnijų sportininkus ir komandas kviečiame aktyviai dalyvauti 2017 m. Kupiškio rajono seniūnijų sporto žaidynėse. Įsamesnę informaciją rasite paspaudę šias nuorodą >>>>>>>

Kupiškio rajono seniūnijų žiemos sporto žaidynės.

Visus rajono seniūnijų sportininkus ir komandas kviečiame aktyviai dalyvauti Kupiškio rajono seniūnijų žiemos sporto žaidynėse. Įsamesnę informaciją rasite paspaudę šias nuorodas:

Nuostatai.  Paraiška.

Rugsėjo 19 dieną Utenoje vyko finalinės varžybos. Paskaityti apie finalines varžybas galite čia.

Š.m rugsėjo 5 dieną vyko Utenoje zoninės seniūnijų žaidynės. Paskaityti apie varžybas galite čia.

2015 m. Kupiškio rajono seniūnijų sporto žaidynės

Kiekvienais metais Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centras, kartu su jam pavaldžiais rajono seniūnijų sportinės veiklos organizatoriais vykdo seniūnijų sporto žaidynes. Jų nugalėtojai atstovauja Kupiškio rajoną zoninėse bei finalinėse Lietuvos seniūnijų sporto žaidynėse.

Kupiškėnai dalyvauja krepšinio (3X3), futbolo (5X5), šachmatų, šaškių, stalo teniso, parko tinklinio (3X3), smiginio varžybose. Vykdant varžybas talkina rajono sporto klubų: šachmatų-šaškių klubo (vadovas R. Rinkevičius), FC "Narjanta" (vadovas D. Baronas), sporto klubo "Pagardai" (vadovas V. Šabrinskas), rajono sporto entuziastai.

Kiekvienais metais žaidynių vykdymui yra parašomas bei teikiamas projektas Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės Kūno kultūros ir sporto rėmimo fondui. Jau daugelį metų Fondas finansuoja žaidynių vykdymą. Skirtos lėšos padeda surengti varžybas, kuriose dalyvauja 18 metų ir vyresni rajono gyventojai.

Šių metų balandžio 18 d. vyko stalo teniso finalinės varžybos, kuriose dalyvavo Alizavos, Šimonių, Skapiškio bei Noriūnų seniūnijų komandos. Buvo žaidžiama rato sistema iki 3 pergalių. 1 vietą ir teisę dalyvauti zoninėse varžybose iškovojo Šimonių seniūnijos komanda, antri buvo alizaviškiai, treti Noriūnų atstovai. Skapiškio komandai atiteko 4 vieta.

Š. m. gegužės 10 d. (sekmadienį) Kupiškio r. savivaldybės kultūros centro Vitražų salėje vyko rajono šachmatų-šaškių finalinės varžybos. Į jas susirinko geriausi šių sporto šakų atstovai iš Kupiškio, Alizavos, Skapiškio, Šimonių seniūnijų. Kaip visada varžybas sporto centrui organizuoti padėjo Kupiškio rajono šachmatų-šaškių klubas, jo vadovas R. Rinkevičius ir šio klubo narys R. Balbonas, teisėjavęs varžybų metu. Šaškių rungtyje 1 vietą iškovojo Kupiškio seniūnijos komanda, 2 vietą - Šimonių seniūnijos, 3 vietą - alizaviškiai. Ketvirti liko skapiškėnai.

Šachmatų rungtyje nepralenkiami buvo Kupiškio seniūnijos atstovai, antri liko subatėnai, treti šimoniečiai.

Baigiasi šių metų rajono seniūnijų finalinės žaidynės. Sekmadienį SK Pagardų tinklinio aikštyne vyko finalinės seniūnijų tinklinio varžybos, kuriose dalyvavo trys seniūnijos. Kupiškio ir Skapiškio seniūnija atsivežė po dvi komandas. Dėl pirmos vietos kovojo abi Kupiškio seniūnijos komandos, tai "Pagardai" ir "Fėjos". Rezultatu 2:0 nugalėjo Kupiškio seniūnijos komanda "Pagardai", kurioje žaidė Valdas Šabrinskas, Julius Ruzgas ir Domantas Šabrinskas. Antroji vieta atiteko "Fėjų" komandai, kurioje žaidė Klaidas Miciūnas, Dėja Dulksnytė ir Kamilė Augustinaitė. Dėl trečios vietos susitiko Skapiškio pirma komanda ir Noriūnų seniūnijos komanda. Rezultatu 2:0 laimėjo skapiškiečiai Irmantas Bukauskas, Mindaugas Rulis, Aušrius Dubenčiukas. Ketvirtoji vieta atiteko Noriūnų komandai, kurioje žaidė Justinas Urbonas, Ugnius Gasiūnas ir Arnoldas Murauskas. Ir penktoje vietoje liko antroji Skapiškio komanda, kurioje žaidė Justas Vaičiūnas, Deividas Vizbickas ir Evaldas Dilys. Taškus seniūnijoms pelnė tik pirmosios komandos. Taigi susumavus rezultatus, seniūnijos išsidėstė sekančia tvarka: 1 vieta - Kupiškio seniūnija, 2 vieta - Skapiškio seniūnija, trečia vieta - Noriūnų seniūnija.

Šeštadienį sporto šventės metu vyks futbolo seniūnijų finalinės varžybos, o po jų susumavus visų varžybų rezultatus bus apdovanota sportiškiausia Kupiškio rajono seniūnija.

2015 m. Kupiškio r. seniūnijų šachmatų-šaškių finalinių varžybų turnyrinė lentelė