2014-03-17

Kovo 15 dieną Klaipėdoje vyko Lietuvos moterų imtynių jaunimo čempionatas. Kupiškio merginos iškovojo šešis medalius. Karolina Latožaitė, kuri šiuo metu savo sportinį meistriškumą tobulina Šiaulių Vijolių sporto internate, iškovojo čempionės vardą svorio kategorijoje iki 59 kilogramų. Penkiolika dienų, kartu su geriausiomis Lietuvos imtynininkėmis Karolina dalyvavo sportinėje stovykloje Baltarusijoje ir į šias varžybas atvyko tiesiai iš stovyklos. Karolina čempionės vardą iškovojo užtikrintai. Evelina Dūdėnaitė ( 50 kg.) iškovojo sidabro medalį nusileidusi tik sportininkei iš Kauno. Agnė Bukėnaitė ( 55 kg.)  laimėjo bronzos medalį. Sidabro medalį laimėjo Odeta Šimonytė svorio kategorijoje iki  63 kilogramų. Svorio kategorijoje + 69 kilogramai iškovoti du medaliai: bronzos medalį laimėjo Laura Kacinauskaitė, sidabro Andželika Kuliničiūtė. Merginos pralaimėjo geriausiai Lietuvos imtynininkei, Europos jaunimo sidabro medalio laimėtojai  Danutei Domikaitytei.