2014-04-22

Šiose varžybose rajono sporto mokyklą atstovavo 16 auklėtinių. Norėčiau pažymėti, kad šis bėgimas pasižymi didele dalyvių gausa (šiais metais varžėsi 288 sportininkai). Tai rodo bėgimo populiarumą vaikų ir suaugusiųjų tarpe.  2001 m. g. ir jaunesnių grupėje dalyvavo 26 mergaitės. Geriausiai iš kupiškiečių šioje amžiaus grupėje pasirodė Austėja Mikalauskaitė 1 km įveikdama per 3:54.2. Šią distanciją įveikė ir Vakarė Kanišauskaitė, Kornelija Kanapeckaitė, Dija Likšytė, Ema Kurulytė ir Dominyja Šuminaitė.

Įdomi ir įtempta kova vyko berniukų grupėje (24 dalyviai). Visą bėgimo distanciją pirmavo kupiškėnas Žanas Zabulis. Tačiau finišas buvo palankesnis pakruojiečiui, Lietuvos vaikų finalinėse varžybose užėmęs II vietą. Tai Erikas Martinaitis. Šiose varžybų 1000 m distancijos bėgime nugalėtojo laikas 3:09.3, o Ž Zabulis liko antras su laiku 3:10.0. Sveikiname Žaną. Šią distanciją taip pat įveikė Alanas Šablickas, Adomas Žadeika, Lukas Subatavičius, Martynas Juodis ir Dominykas Murnikovas.

2000-1999 m. g. grupėje mūsų rajoną atstovavo Olimpija Zabulytė ir Milvydė Sinicaitė (iš viso rungėsi 15 bėgikių). Olimpija pasiekė 5 rezultatą 1000 m įveikdama per 3:25.0 min. Berniukų grupėje Deividas Draginas 1000 m įveikė per 3:17.3 min. Kartu su Deivydu varžėsi ir Dovydas Murnikovas.