2015-02-02

Įpusėjo rajono vyrų krepšinio pirmenybės, kuriose dalyvauja 16 komandų suskirstytos į du pogrupius. „A“ pogrupyje geriausiai sekasi Kupiškėnų ir Adomynės Aglos komandoms iškovojusioms po keturias pergales iš tiek pat galimų. Po tris pergales iškovojo Veteranai ir Bidžo komandos. „B“ pogrupyje be pralaimėjimų žygiuoja trys komandos, tai Narjanta, SM – 1 Dovalda ir Subačius. Pirmas keturias vietas savo pogrupyje užėmusios komandos kovos dėl didžiosios taurės ir 2015 m. rajono krepšinio pirmenybių medalių. Likusios komandos varžysis dėl mažosios taurės.

Veteranų lygoje kur varžosi penkios komandos geriausiai sekasi praeitų metų čempionams Kupiškėnams, kurie iškovojo tris pergales iš tiek pat galimų, po dvi pergales iškovojo Pagardų ir Kupos komandos, vieną Nasrų komanda. Pergalės skonio nepatyrė KTVM komanda.