į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2015-04-29

Praėjusį savaitgalį baigėsi šešis mėnesius trūkusios 2014-2015 metų rajono vyrų krepšinio pirmenybės, kuriose varžėsi 16 komandų. Mažajame finale dėl 3 – 4 vietų susitiko "Narjantos" ir "Subačiaus" komandos. Pirmose rungtynėse penktadienį "Narjanta" lengvai, rezultatu 99:70, nugalėjo subatėnus. "Narjantai" šiose varžybose 36 tšk. pelnė Ričardas Nacius, "Subačiaus" komandoje 26 tšk. pelnė Dainius Povilauskas. Šeštadienį vaizdas aikštelėje pasikeitė kardinaliai. Subatėnai dominavo aikštelėje ir pelnytai atsirevanšavo "Narjantos" komandai, nugalėdami juos 89:70, tačiau to nepakako norint iškovoti bronzos medalius, nes pirmą dvikovą didesniu skirtumu laimėjo "Narjantos" krepšininkai kurie ir iškovojo trečia vietą ir pasidabino bronzos medaliais. Antrose varžybose subatėnus į priekį vedė Saulius Likša surinkęs 34 tšk. "Narjantai" 27 taškus pelnė Ričardas Nacius.

 

Didžiajame finale dėl 1 – 2 vietų antrus metus iš eilės susitiko "KKSC – 1 Dovalda" ir "Kupiškėnai". Pernai iškovoto titulo "Kupiškėnų" komandai apginti nepavyko. Sporto centro krepšininkai užtikrintai dviejose varžybose rezultatu 78:55 ir 97:88 įveikė "Kupiškėnus" ir iškovojo čempionų taurę bei pasipuošė aukso medaliais. Pirmose varžybose "KKSC-Dovaldos" krepšininkus į priekį vedė Aivaras Kručas pelnęs 28 taškus, kupiškėnams 18 taškų surinko Deividas Grigėnas. Antrose varžybose sporto centro komandai Ernestas Umbra pelnė 28 taškus, kupiškėnams net 37 taškus pelnė Deividas Grigėnas.

 

Vykusį tritaškių konkursą laimėjo "Kupiškėnų" komandos žaidėjas Deividas Grigėnas finale įveikęs tos pačios komandos atstovą Rytį Garucką. Taip pat buvo išrinktas simbolinis rajono krepšinio pirmenybių penketukas, į kurį pateko: Aivaras Kručas ir Giedrius Radzevičius iš "KKSC – 1 Dovaldos", Deividas Grigėnas iš "Kupiškėnų", Ričardas Nacius iš "Narjantos" ir Saulius Likša iš "Subačiaus".

 

 

Atnaujinta 2015-04-29