2015-05-18

Praėjusį penktadienį Utenoje vyko Lietuvos vaikų ir jaunučių lengvosios atletikos „Aukštaitijos taurės“ varžybų III etapas. Šiame etape dalyvavo 11 Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro lengvosios atletikos grupių auklėtinių (mokytoja Inga Zabulienė). Norėtume pasidžiaugti, kad gimtojo krašto garbę atstovavę jaunieji sportininkai grįžo iškovoję net 8 medalius.

Nepralenkiamas ir III etapo 60 ir 200 m bėgimo rungtyse buvo Alanas Šablickas (abiejuose nuotoliuose iškovota I vietą). Į paskutinįjį, IV-ą šių varžybų etatą, Alanas patenka surinkęs maksimalų taškų skaičių. Su maksimaliu taškų skaičiumi į IV-tąjį etapą pateko ir Adomas Žadeika (I vieta 60 m barjeriniame bėgime). Adomas iškovojo III vietą ir šuolio į tolį rungtyje.

60 m barjeriniame bėgime II vietą užėmė Dominykas Murnikovas. II vietos medaliu džiaugėsi ir Austėja Mikalauskaitė (500 m bėgimo nuotolis). Žanas Zabulis užėmė II vietą 500 m bėgime pasiekdamas aukštą asmeninį rezultatą. Geriausią savo rezultatą pasiekė bėgdamas ir 200 m (iškovota III vieta). Manome ir tai rodo pasiekti rezultatai, kad IV etapas kupiškėnams taip pat bus sėkmingas. Jo metu bandysime kovoti dėl šių varžybų pagrindinių prizų.

Sveikiname varžybų nugalėtojus ir prizininkus bei linkime jiems toliau atkakliai siekti pergalių.