2015-05-22

Geriausius rezultatus pasiekę penki Kupiškio rajono kūno kultūros ir sporto centro lengvosios atletikos mokymo grupių auklėtiniai (mokytoja Inga Zabulienė) vyksta į šalies lengvosios atletikos finalines varžybas, kurios vyks Utenoje gegužės 29 dieną.

Zoninėse varžybose 60 m nuotolio bėgime Alanas Šablickas iškovojo 1 vietą, taip įgydamas teisę dalyvauti finalinėse varžybose. Dominykas Murnikovas šuolio į tolį rungtyje užėmė 2 vietą. Adomas Žadeika 60 m barjerinio bėgimo rungtyje taip pat kovos su stipriausiais šalies bėgikais. Žanas Zabulis 1000 m bėgime buvo labai arti savo asmeninio rezultato, iškovodamas 2 vietą.

Įdomu, kad visi keturi aukščiau išvardinti berniukai mokosi toje pačioje Povilo Matulionio progimnazijos klasėje. Grįžusių iš varžybų jaunųjų sportininkų pasiektais laimėjimais visada nuoširdžiai džiaugiasi mokyklos direktorius Rimvydas Latvys ir berniukų klasės auklėtoja, kūno kultūros mokytoja Norberta Savickienė. Nuoširdus bendradarbiavimas su progimnazijos bendruomene leido jiems pasiekti aukštų sportinių rezultatų.

Vaikinams nenusileido ir Rudilių Jono Laužiko pagrindinės mokyklos mokinė Austėja Mikalauskaitė. 600 m ji užėmė 1 vietą. Austėjos sportiniais pasiekimais didžiuojasi šios ugdymo įstaigos bendruomenė  ir mokyklos direktorius Algirdas Venckus.

Mūsų jaunieji lengvaatlečiai ir toliau intensyviai treniruojasi, ruošdamiesi šalies finalinėms varžyboms. Belieka jiems palinkėti daug sėkmės.