2015-05-25

Šeštadienį miesto stadione vyko rajono seniūnijų finalinės krepšinio (3X3) ir smiginio varžybos. Smiginio varžybose dalyvavo keturių seniūnijų: Šimonių, Noriūnų Alizavos ir Skapiškio komandos. Pagal 2015 m. žaidynių nuostatus smiginio komandą sudarė 2 vyrai, 1 moteris ir vadovas-treneris. Šimoniečiai (K. Valantonienė, D. Žalkauskas, G. Kručas) surinkę 640 taškų iškovojo 1 vietą.  Daugiausia taškų net 233 pelnė D. Žalkauskas. 2 vietą užėmė noriūniškiai (G. Ramanauskaitė, J. Juknevičius, J. Urbonas). Komandos narė Gabija Ramanauskaitė pelnė 220 taškų. Iš viso Noriūnų atstovai surinko 557 taškus.

Treti liko alizaviškiai (I. Baziukienė, A. Baziukas, I. Barkauskas). Prie komandos užimtos vietos daugiausia prisidėjo I. Barkauskas (200 taškų). Alizavos atstovai surinko 515 taškų. Ketvirta liko Skapiškio seniūnijos komanda (L. Šližauskienė, D. Eidimtas, I. Šap). Iš viso jie surinko 496 taškus, taigi nuo 3 vietos laimėtojų juos skyrė vos 19 taškų skirtumas.

Krepšinio (3X3) varžybų moterų grupėje dalyvavo dvi rajono seniūnijų komandos: viena iš Skapiškio (L. Šližauskienė, R. Šilinytė, D. Eidimtienė, L. Vizbickaitė)  ir viena iš Noriūnų (G. Vareikaitė, V. Ščevinskaitė, V. Kavoliūnaitė, G. Ramanauskaitė, G. Timochina). Kadangi vyrų krepšinio (41 m. ir vyresni) grupėje galėjo dalyvauti tik viena Noriūnų komanda (jos sudėtyje žaidė ir Noriūnų seniūnas A. Zulonas. Kiti komandos nariai: A. Begonis, Ž. Kareiva, R. Vareika), moterys juos pakvietė žaisti savo grupėje. Po įdomios kovos pirmąją vietą vis dėlto iškovojo Noriūnų veteranų komanda, antrąją ir trečiąją vietas Skapiškio bei Noriūnų moterys. Moterų grupėje pirma vieta atiteko Skapiškio komandai.

16 – 40 metų vyrų grupėje varžėsi jau penkių seniūnijų komandos: Alizavos, Noriūnų, Subačiaus, Skapiškio ir pačios didžiausios rajone – Kupiškio seniūnijos. Pirmąją vietą iškovojo Subačiaus krepšininkai (S. Likša, K. Jakštas, S. Bobelis, J. Čekanauskas). Jiems nusileido Kupiškio seniūnijos krepšininkai užėmę antrąją vietą, treti liko Noriūnų atstovai (G. Radzevičius, U. Gasiūnas, J. Juknevičius, J. Urbonas). Ketvirtąją ir penktąją vietas pasidalino Alizavos (P. Gintautas, E. Janulionis, J. Gatautas, G. Skeberdis) ir Skapiškio (I. Šap, J. Vaičiūnas, D. Ramanauskas, A. Petrauskas) krepšinio aistruoliai.

Pasibaigus varžyboms Noriūnų seniūnijos seniūnas Audronijus Zulonas, kiekvienos komandos-prizininkės atstovams įteikė po skanų šakotį.

Komandos nugalėtojos iškovojo teisę atstovauti Kupiškio rajoną 2015 m. Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių zoninėse varžybose Utenoje.