2015-08-02

Čia  vyko varžybos dviejose vyrų grupėse ( I ir II lyga) ir moterų grupėje,  o vakare - naktinis miksų turnyras. Varžybos prasidėjo 10.00 val. plieskiant saulei  ir tęsėsi iki 24.00 val. jau, gerokai po jos laidos – prie dirbtinio apšvietimo.

Vyrų I - lygoje prizininkais tapo :

I vieta - "D.D"- Danas Mikolaitis (Kupiškis) ir Darius Tamošiūnas (Panevėžys).

II vieta - "Jaunuoliai"- Darius Dudėnas ir Andrius Nachajus (Vilnius).

III vieta - "Pagardai" - Valdas ir Domantas Šabrinskai (Kupiškis).

IV vietą užėmė dar viena Kupiškio komanda "Marko"- Klaidas Miciūnas ir Martynas Kevalaitis.

Vyrų II - Lygoje prizines vietas užėmė šios komandos:

I vieta - "777" - Gintaras Lekavičius ir Rytis Vaičys (Kaunas).

II vieta - "Rokiškis"- Raimondas Dilys ir Audrius Dilys (Rokiškis) .

III vieta - "Pagardai" - Valdas ir Domantas Šabrinskai. (Kupiškis)

Moterų grupėje Kupiškietėms nepasisekė užkopti ant nugalėtojų pakylos, čia prizines vietas iškovojo :

I vieta  - "Adigta" -  Anželika Kliauzo ir Evelina Matiukaitė (Vilnius),

II vieta - "Ievos" - Ieva Kaškelytė (Panevėžys) ir Gita Čečienė (Rokiškis),

III vieta - "Žibutės"-  Rita Lisauskienė ir Ramunė Knatienė (Jonava)

Miksų naktiniame turnyre nugalėtojais  tapo komanda " Panevėžys" Ieva Kaškelytė ir Darius Tamošiūnas. Antri liko Anželika Kliauzo ir Darius Dudėnas (Vilnius). Trečią vietą iškovojo Evelina Matiukaitė ir Andrius Nachajus (Vilnius).

Nors varžybos baigėsi tik 24.00 val nakties, bet sekančią dieną nuo 10.00 val jau rinkosi komandos į tradicinį paplūdimio tinklinio šeimų turnyrą, kuris organizuojamas jau penkti metai iš eilės. Šeimų turnyras pirmus tris metus buvo rengiamas tik Kupiškėnų komandoms, bet vėliau  pradėta kviesti komandas ir iš kitų miestų. Šiais metais šeimų turnyro komandos buvo skirstomos į dvi grupes. Pirmoje grupėje žaidė vyrų komandos (tėtis su sūnumi arba broliai),  o antroje grupėje komandos sudėtyje galėjo būti vyras ir žmona, tėtis ir dukra, sesės . Šis šeimų turnyras  išsiplėtė iki Lietuvos šeimų turnyro. Atrankinės varžybos vyko Žemaitijos zonoje Tauragėje ir Aukštaitijos zonoje Kupiškyje. Iš abiejų zonų po keturias stipriausias komandas pateko į finalinį etapą, kuris vyks Vilniuje rugpjučio 15d. prie baltojo tilto. Smagu matyti, kad abiejose grupėse Vilniuje atstovaus ir Kupiškio komandos. Vyrų grupėje pirmą vietą iškovojo broliai Justas ir Nerijus Laužadžiai,  II vietą -  Vilius ir Julius Lukošiūnai (Panevėžys), III vietą - Aurimas ir Romas Laužadžiai (Rokiškis)  IV vieta - Valdas ir Domantas Šabrinskai (Kupiškis).

Antroje grupėje nugalėjo Gyta Čečienė su dukra Vaiga  (Rokiškis), antri liko  Valdas Šabrinskai  su dukra Monika(Kupiškis), treti - Tadas Stakėnas su dukra Gintare (Rokiškis).

„Paplūdimio tinklinio fiestoje“  per abi dienas sudalyvavo 49 komandos, buvo sužaista 139 varžybos.  Turnyro prizinis fondas 350 eurų. Turnyrą rėmė UAB „Velseka“, „Maistas sportui“. Komandos prizininkės visose grupėse buvo apdovanotos taurėmis, medaliais, rėmėjų dovanomis.