2016-04-21

Balandžio 15 d. į L. Stuokos – Gucevičiaus gimnazijos  sporto salę rinkosi mamos ir tėčiai, močiutės ir seneliai, broliai ir sesės. Visi buvo sukviesti į krepšininkų, gimusių 2005 m. ir jaunesnių, sezono uždarymo šventę. Pirmą kartą jaunieji krepšininkai savo sezoną  užbaigė neįprasta švente. Kupiškio r. KKSC auklėtiniai metė iššūkį savo tėveliams, jaunosios krepšininkės varžėsi prieš mamas, o jaunieji krepšininkai - prieš savo tėvelius.

Pirmieji į aikštelę  įžengė berniukai.  Nuo pat pirmų žaidimo minučių vyko atkakli kova, bet nei tėveliams, nei jauniesiems  krepšininkams  nepavyko įgyti ženklaus pranašumo. Antrame kėlinuke į aikštelę išbėgo mergaitės, kurios bandė nulemti rungtynių eigą sau naudingu rezultatu. Bet mamytės irgi nebuvo „pėsčios“ ir įrodė, jog krepšinio abėcėlė joms taip pat nėra svetima. Po dviejų kėlinukų rezultatas švieslentėje buvo lygus.

Pertraukos metu vyko „slalomo“ konkursas, kurio metu tėveliai varžėsi su savo atžalomis.Vyko įnirtinga ir atkakli kova. Nei viena pusė nenorėjo pralaimėti, o ir pralaimėjusių -  nebuvo. Kiekviena pora, dalyvavusi šioje rungtyje, buvo  apdovanota saldžiais prizais.

Trečias kėlinukas vyko dar emocianaliau ir įnirtingiau. Senelių ir močiučių palaikomi jaunieji KKSC krepšininkai, vedami krepšinio mokytojo Klaido Miciūno, stengėsi iškovoti pergalę prieš tėvelius. Pasibaigus kėlinukui švieslentėje rezultatas buvo 23:18 -  jaunųjų krepšininkų naudai.

Krepšinio komandų mokytojai Klaidas Miciūnas ir Alvydas Puzelis dėkoja tėveliams už dalyvavimą šiame puikiame, sportiškai azartiškame, visus vienijančiame renginyje. Mokytojai mano, kad ši graži krepšinio sezono uždarymo šventė gali tapti tradicine. Juk kaip smagu pabūti kartu, aptarti sezono rezultatus, geriau vieniems kitus pažinti.

Krepšinio mokytojai dėkoja visiems tėveliams ir mamytėms, Kupiškio r. KKSC direktorei Laimutei Šližauskienei  už paramą ir supratingumą rengiant šią neįprastą krepšinio šventę.