į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2016-05-30

Olimpinė diena visame pasaulyje švenčiama jau daugiau nei 60 metų, Lietuvoje nuo 1989-ųjų šventę, kurios tikslas skatinti žmones būti fiziškai aktyviais ir supažindinti su įvairiomis sporto šakomis, organizuoja Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK). Kiekvienais metais sostinėje vykusi sporto šventė nuo 2015-ųjų pradėjo kelionę po Lietuvos miestus – taip siekiama išjudinti kuo daugiau žmonių visoje Lietuvoje. Olimpinę dieną Šiauliuose LTOK organizuoja kartu su  Šiaulių miesto savivaldybė. Tai parodomieji sporto šakų pasirodymai, kuriose savo jėgas galėjo išbandyti kiekvienas atėjęs į šventę. 

Olimpinės dienos dalyvio pasą, kuriame einat iš vienos zonos į kitą reikėjo pažymėti atliktas įvairias užduotis ir buvo galima gauti šventinių dovanų. Pagrindinis akcentas - Olimpinės mylios bėgimas miesto gatvėmis. Reikėjo stipriai paprakaituoti, kad surinktum aštuonias atžymas, nes nuo didelio būrio sporto entuziasų reikėjo pastovėti ir eilėse. 

Šioje šventėje dalyvavo ir Kupiškio r. KKSC imtynininkai, kurie už aktyvų dalyvavimą šventėje buvo apdovanoti Olimpinės dienos marškinėliais.

 

 

Informacija atnaujinta 2016-05-30                                                                    Arvydas Krikščiūnas

                                                                                                                   Kupiškio r. KKSC imtynių mokytojas