į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2016-05-30

Š. m. gegužės 26 d. Kupiškio miesto centrinis stadionas buvo pilnas vaikiško šurmulio ir klegesio. Čia buvo organizuojamos lengvosios atletikos varžybos – Olimpiada pradinių klasių mokiniams. Varžybos buvo organizuojamos įgyvendinant laimėtą projektą ir gavus finansavimą iš Kūno kultūros ir sporto departamento (projektą rašė direktoriaus pavaduotoja S. Balienė).

Nors išaušusi diena buvo niūri ir šaltoka, tai neišgąsdino  mažųjų sportininkų.  Į lengvosios atletikos varžybas susirinko virš trijų šimtų mokinių iš visų rajono mokyklų, kuriuos atlydėjo ir į pergales vedė mokytojai. Dalyvius pasitiko didžiulis pripučiamas startas, skambi muzika. Mokinai rikiavosi šventinei dalyvių eisenai, kuriuos į iškilmingą varžybų atidarymą vedė Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro lengvosios atletikos vyr. mokytoja Inga Zabulienė. Gausiai susirinkusius sporto šventės dalyvius sveikino Kupiškio r. KKSC direktorė Laimutė Šližauskienė, meno mokyklos jaunieji akordeonistai, lengvosios atletikos mokytoja Inga Zabulienė.

Po gražaus atidarymo mokiniai buvo pakviesti išbandyti savo jėgas 60 m ir 30 m bėgimuose, šaudykliniame bėgime, šuolio į tolį įsibėgėjus, estafetiniame bėgime. Mokinai aktyviai dalyvavo visose rungtyse. Netrūko ir vaikiškų emocijų, ir ašarų. Visi labai norėjo nugalėti ir būti pirmi.

Varžybų nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti prizais, medaliais, diplomais.

Varžybų metu vaikai buvo vaišinami kareiviška koše ir arbata. Už skanią košę dėkojame Kupiškio LK KASP Vyčio apygardos 5-oji rinktinės Kupiškio 504 pėstininkų kuopai. Taip pat dėkojame Kupiškio meno mokyklos mokytojai Genovaitei Bartaševičienei ir jos jauniesiems akordeonistams, už didelį pripučiamą startą dėkojame „Maistas sportui“ direktoriui Mindaugui Varnui ir darbuotojams. Už pagalbą organizuojant renginį ačiū tariu direktorei Laimutei Šližauskienei, kolegoms -  Eitarui Kriauzai, Gediminui Uldukiui, Algimantui Baziukui, Vandai Kriaučiukienei, Ričardui Puntuzui, Zigmui Paulauskui, L. Stuokos – Gucevičiaus gimnazijos mokiniui Vygantui Valmai, lengvosios atletikos grupės mokiniams Alanui Šablickui, Žanui Zabuliui, Emai Bružaitei, Marijai Statkonytei, Dominykui Murnikovui.

Projektas  „Pradinukai – mažieji Olimpiečiai“ buvo vykdomas pirmą kartą. Labai džiaugiuosi, kad taip aktyviai dalyvavo viso Kupiškio rajono pradinukai. Manau, kad šventė buvo puiki ir visiems dalyvavusiems patiko. Tikiuosi, kad ši sporto šventė pradinukams taps tradicinė ir, kad į kitą Mini Olimpiadą jų sugužės dar daugiau.

                                                                   Sonata Balienė

Kupiškio r. KKSC direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 

 

Informacija atnaujinta 2016-05-30