į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2016-08-24

Tądien į mūsų miestelį atvyko jaunųjų kupiškėnų futbolininkų komanda, treniruojama Kupiškio seniūnijos sportinės veiklos organizatoriaus Ričardo Puntuzo. Jų priešininkais tapo mišri mūsų seniūnijos futbolininkų komanda. Rungtynės buvo žaidžiamos formatu 9 x 9, per visą aikštę. Norėtųsi pažymėti, kad futbolo varžybos tarp Alizavos ir Kupiškio futbolininkų vyksta jau ne pirmus metus, kartu esame vykdę projektą, kurio tikslas buvo futbolo populiarinimas ir vaikų bei jaunimo užimtumas. Džiugu, kad į futbolo aikštę Alizavos seniūnijos vaikai išbėgo vilkėdami naujas sportines aprangas, kurias padovanojo mūsų bendruomenė ir jos pirmininkas Bronius Kaminskas.

                      Šiose varžybose negalėjo dalyvauti viena stipriausių Alizavos vartininkių Neringa Skaburskytė. Kadangi varžybos buvo draugiškos, bendru komandų žaidėjų ir trenerių sutarimu Alizavos komandos vartų ginti stojo sporto entuziastas Jonas Vareika. Nuo pat rungtynių pradžios stebėjome gražų abiejų komandų žaidimą, reikia pastebėti, kad abiejų komandų žaidėjai yra padarę nemažą pažangą . Ir vis dėl to šį kartą sėkmė lydėjo aikštės šeimininkus. Rezultatu 8:2 jie nugalėjo Kupiškio komandą. Pasibaigus varžyboms jo dalyviams diplomus ir prizus įteikė Kupiškio rajono savivaldybės tarybos narys, kūno kultūros ir sporto centro direktorės pavaduotojas Zigmas Paulauskas.

                      Varžybos sukėlė daug gerų emocijų tiek žaidėjams, tiek žiūrovams todėl tikimės, kad futbolo rungtynės tarp Kupiškio ir Alizavos vaikų bei jaunimo komandų vyks ir toliau.

 

                                                                                           Algimantas Baziukas

                                                                                           Alizavos seniūnijos sportinės veiklos organizatorius