2016-09-19

Į finalines varžybas iš kupiškėnų pateko moterų 3x3 krepšininkės, mišri šachmatų ir vyrų paplūdimio tinklinio komandos.

Geriausiai sekėsi tinklininkams (Klaidas Miciūnas, Rytis Garuckas ir Tomas Garuckas). Jie iš 30 komandų užėmė VIII vietą. Moterys krepšininkės (Diana Balužytė, Jūratė Ažubalytė, Rūta Šilinytė ir Dalia Šeinauskienė) pasidalino IX - XVII vietomis. Šachmatininkai (Inga Kriaučiukienė, Ričardas Balabonas ir Eugenijus Paberalis) liko XVIII vietoje.

Susumavus IX - ųjų Lietuvos seniūnijų finalinių sporto žaidynių rezultatus kupiškėnai rajonų savivaldybių tarpe su 46 taškais (čia dar pridedami taškai po II etapo Utenoje), užėmė 23 - 24 vietas iš 37. Taip pat 46 taškus surinko Ignalinos rajono savivaldybė.

Norisi padėkoti sportininkams ir visiems prisidėjusiems prie šių varžybų ir iki sekančių startų,