į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2017-09-04

Rugsėjo 2 visą dieną Utenos daugiafunkciame sporto centre vyko X – ųjų Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių II etapo varžybos. Čia atrankinėse varžybose Utenos zonoje dalyvavo Biržų, Kupiškio, Panevėžio, Pasvalio, Rokiškio, Utenos, Zarasų, Anykščių rajonų ir Panevėžio miesto komandos. Pačią gausiausią sportininkų delegaciją šiemet surinko kupiškėnai. Dalyvavome visose sporto rungtyse, išskyrus virvės traukimą. Delegacijos sudėtyje 37 sportininkai.

Štai jų rezultatai:

Krepšinis moterys 3x3 pirma vieta ir aukso medaliai (Diana Balužytė, Jūratė Ažubalytė, Rūta Šilinytė ir Ieva Lygutienė).

Tinklinis moterys 3x3 pirma vieta ir aukso medaliai (Diana Balužytė, Jūratė Ažubalytė, Rūta Šilinytė ir Ieva Lygutienė).

Smiginis komandinės varžybos trečia vieta ir bronzos medaliai (Kristina Valantonienė, Gintaras Kručas ir Aivaras Kručas).

Tinklinis vyrai 3x3 trečia vieta ir bronzos medaliai (Julius Ruzgas, Saulius Pakalniškis ir Marius Lupeikis).

Futbolas 5x5 ketvirta vieta (Irmantas Šap, Matas Petuchovas, Aidas Gura, Matas Beleckas, Orestas Stuknis, Aidas Sriubiškis).

Krepšinis 3x3 senjorai penkta vieta (Gintaras Kručas, Raimondas Juozapavičius, Vaclovas Pakalniškis ir Gintautas Baniulis).

Krepšinis 3x3 vyrai penkta vieta ( Kostas Gurklys, Šarūnas Stumbrys ir Arnas Šveikauskis).

Šaškės komandinės varžybos ketvirta vieta (Marfa Gabriūnienė, Algis Dunčia ir Benjaminas Ivanovas).

Šachmatai komandinės varžybos ketvirta vieta (Ingrida Kriaučiukienė, Ričardas Balabonas ir Kęstutis Lukoševičius).

Stalo tenisas komandinės varžybos šešta vieta (Adelė Gaškienė, Martynas Žilinskas ir Lukas Bertašius).

Kaip matome,  mūsų sportininkų rezultatai tikrai puikūs. Prizininkai be medalių dar parsivežė gražias taures ir iškovojo pagrindinį tikslą - pateko į galutinį III etapą, tai yra į finalines varžybas, kurios vyks rugsėjo 16 dieną Jonavoje.

 

Norisi padėkoti sportininkams, jų vadovams ir visiems prisidėjusiems prie šio puikaus renginio. Nugalėtojams ir prizininkams linkime gerų rezultatų Jonavoje. Iki kitų startų.

        

                                Zigmas Paulauskas, komandų vadovas