2017-11-02

Šių metų spalio 4 dieną Utenoje „Skaistašilio“  pušyne vyko atviras lengvosios atletikos kroso varžybos „Aukštaitija – 2017“. 5-6 klasių mergaičių grupėje aštuoniolikos dalyvių tarpe bėgant 500 m. II -  vietą iškovojo Gerda Kirkytė, pasiektas rezultatas 1.33,15. 5-6 klasių berniukų grupėje devyniolikos dalyvių tarpe absoliučiu nugalėtoju tapo Adrijus Totoris, pasiektas rezultatas 1.37,44. Taip pat šiose varžybose III – vietą bėgant 500 m. iškovojo Alanas Šablickas, pasiektas rezultatas 1.13,20 ir Deividas Draginas, pasiektas rezultatas1.13,41. Sidabro medalis įteiktas Irmantui Ruliui, rezultatas 1.10,62.

Kūno Kultūros ir sporto centro lengvaatlečiai treti metai dalyvauja bėgime „Pakruojo dvaro takais – 2017“. Šiose varžybose bėgant 1000 m. įteiktas sidabro medalis ir gražuolė taurė Adrijui Totoriui. Bėgant 2,5 km. pirmame šešetuke vietas iškovojo Alanas Šablickas ir Deividas Draginas. V – vietą iškovojo Irmantas Rulis bėgant 10 km.