2018-05-03

Gegužės 3 dieną Kupiškyje Uošvės liežuvyje įvyko Kupiškio rajono mokyklų žaidynių lengvosios atletikos kroso estafečių varžybos. Susirinko gausus būrys sportininkų net iš 7 mokyklų: Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos, Skapiškio pagrindinės mokyklos, Šepetos A. Adamkienės pagrindinės mokyklos, Šimonių pagrindinės mokyklos, Noriūnų J. Černiaus pagrindinės mokyklos, Antašavos mokyklos daugiafunkcinio centro, Alizavos pagrindinės mokyklos. Komandas sudarė  trys merginos ir trys vaikinai.

I vietą iškovojo Noriūnų J. Černiaus pagrindinės mokyklos sportininkai (mokytojas Eitaras Kriauza), II vietą laimėjo Šimonių pagrindinės mokyklos komanda (mokytojas Eitaras Kriauza), III vietoje liko Alizavos pagrindinės mokyklos komanda (mokytoja Jūratė Ažubalytė). Komandos buvo apdovanotos kūno kultūros ir sporto centro įsteigtomis taurėmis ir diplomais. Šiek tiek nepasisekė Šepetos A. Adamkienės pagrindinės mokyklos komandai, jie užėmė IV vietą (mokytojas Zigmas Paulauskas), V vietą užėmė Skapiškio pagrindinės mokyklos mokiniai (mokytoja Oksana Morkvėnienė) ir VI vietoje liko Antašavos mokyklos daugiafunkcinio centro mokiniai. Linkime jiems sėkmės kitose varžybose.

Į finalines Lietuvos mokyklų žaidynių lengvosios atletikos kroso estafečių varžybas, be konkurencijos pateko L. Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos komanda (1999 m.-2002 m. gim.) ir P. Matulionio progimnazijos komanda (2003 m. ir jaun. gim.). Šios komandos vyks atstovauti Kupiškio rajoną gegužės 8 dieną į Kėdainius.