į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2019-09-19

Europos judumo savaitės renginys Šimonių pagrindinėje mokykloje

Rugsėjo 19 d. Šimonių pagrindinėje mokykloje vyko Judumo savaitės renginys "Šiaurietiškas ėjimas aplink Šimonis". Renginyje dalyvavo 5-10 klasių mokiniai. Vaikai buvo supažindinti ir mokomi Šiaurietiško ėjimo technikos. Mokymus vedė Rokiškio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras.


Nuotraukas rasite čia >>>>>

 
 
2019-09-19

Europos judumo savaitės renginiai Subačiaus gimnazijoje

Kupiškio r. Subačiaus gimnazijoje Europos judumo savaitės metu vyko įvairūs renginiai. Organizuotos kūrybiškos, linksmos, sportiškos veiklos pertraukų metu. Pirmadienį – visos mokyklos mokinių vaikščiojimas gamtoje „Žingsniuojame visi kartu“, antradienį vesto lektoriaus Arūno Jokimavičiaus šiaurietiško ėjimo pamokos, trečiadienį organizuota diena be automobilio (mokiniai į mokyklą atvažiavo riedučiais, paspirtukais, dviračiais), ketvirtadienį organizuoti judrieji žaidimai klasėse „Linksmosios pėdutės“.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

 
 
2019-09-19

Europos judumo savaitės renginiai Kupiškio P. Matulionio progimnazijoje

Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos Europos Judumo savaitės renginiai rugsėjo 16-18 d.:

pradinukų kvadrato varžybos, rytinė mankšta, dviračių varžybos, mokymai su šiaurietiško ėjimo lazdomis.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

 
 
2019-09-19

Europos judumo savaitės renginys Noriūnų J. Černiaus pagrindinėje mokykloje

Rugsėjo 19 d. Noriūnų Jono Černiaus pagrindinėje mokykloje vyko Judumo savaitės renginys "Šiaurietiškas ėjimas aplink Noriūnus". Renginyje dalyvavo 5-10 klasių mokiniai. Vaikai buvo supažindinti ir mokomi Šiaurietiško ėjimo technikos. Mokymus vedė Rokiškio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras. 

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

 
 
2019-09-18

Europos judumo savaitės renginys L. Stuokos-Gucevičiaus gimnazijoje

Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos III-IV klasių merginos, lankančios aerobikos užsiėmimus, į Europos judumo savaitės tvarkaraštį įtraukė  nuotaikingą flashmob‘o ir gimnastikos iššūkių valandą.  Choreografijos salėje  susirinko apie 50 merginų, kurios šoko, sportavo, džiaugėsi savo ir draugių fizinėmis galimybėmis, dalinosi gera nuotaika.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

 
 
2019-09-17

Europos judumo savaitės renginiai

Žygis pėsčiomis „Mažu žingsneliu, vingiuotu takeliu“

 

Pėsčiųjų žygis „Mažu žingsneliu, vingiuotu takeliu“ vyko Kupiškio vaikų lopšelio-darželio „Saulutė“ darželio teritorijoje ir Kupos upės pėsčiųjų taku. Renginyje dalyvavo įstaigos priešmokyklinės bei ikimokyklinių grupių ugdytiniai, pedagogai ir kiti darželio darbuotojai. Vaikai dalyvaudami žygyje susipažino su atnaujintu Kupos upės pėsčiųjų taku.

 Po žygio visi džiaugėmės patirtomis emocijomis, o vaikai žadėjo siūlyti tėveliams pasivaikščioti Kupos upės pėsčiųjų taku. Šiuo žygiu siekėme populiarinti ėjimą, kaip vieną iš fizinio aktyvumo ir sveikatinimosi priemonių.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aušra Sarcevičienė

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

 
 
2019-09-15

Bėgimas olimpiečio Aleksandro Antipovo ir Kupiškio rajono savivaldybės taurei laimėti

Kupiškyje įvyko bėgimas skirtas olimpiečio Aleksandro Antipovo ir Kupiškio rajono savivaldybės taurei laimėti. Dalyvauti bėgime užsiregistravo rekordinis skaičius 613 dalyvių. Sporto renginyje dalyvavo ne tik Kupiškio, bet ir kitų Lietuvos miestų ir rajonų bėgikai.

Į sporto šventę atvyko praeityje gerai žinomas stajeris, buvęs kupiškietis, Aleksandras Antipovas. Varžybų dalyvius pasveikino Kupiškio rajono mero pavaduotojas, l.e. mero pareigas, Algirdas Notkus, Lengvosios atletikos asociacijos prezidentas Danielius Kuprys.  Aleksandrui Antipovui, renginio svečiams ir organizatoriams Lengvosios atletikos asociacijos valdybos pirmininkas Algirdas Maldūnas ir generalinis sekretorius Rimantas Daunoravičius įteikė atminimo prizus ir medalius. Daugiausiai laiko ir energijos organizuojant renginį skyrė Inga Zabulienė ir Ingrida Tuskienė.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

plačiau
 
2019-09-15

Finišavo 6-oji Kupiškio ilgo nuotolio regata ir LIF taurės III etapas

Irkluotojų sezonas dar nesibaigė ir rugsėjo 14 d. Kupiškio mariose varžėsi šeštosios Ilgo nuotolio regatos dalyviai ir Lietuvos irklavimo federacijos (LIF) taurės III etapo dalyviai. Po šio etapo paaiškėjo, kas iškovojo LIF įsteigtas  gražuoles taures ir kam atiteko rėmėjų prizai. Pakovoti ne tik su varžovais, bet ir nuožmiomis Kupiškio marių bangomis, atvyko sportininkai iš Trakų, Vilniaus, Kauno ir Šiaulių.

 

Nuotraukas rasite čia>>>>>  

plačiau
 
2019-09-15

Imtynininkai pradėjo naują sezoną

Rugsėjo 13 -14 dienomis Kupiškio KKSC jaunieji imtynininkai dalyvavo tarptautiniame graikų - romėnų imtynių turnyre Lenkijos Poznanės mieste. Turnyras skirtas pirmąjam imtynių klubo "Sobieski" prezidentui Jozefui Moczynskiegui atminti. Šešių šalių (Lietuvos Anykščių ir Kupiškio, Latvijos Liepojos miesto, Olandijos, Danijos, Čekijos ir Lenkijos) turnyre dalyvavo 167 imtynininkai iš 19-os komandų. Pirmose šio sezono varžybose kupiškėnai pasirodė solidžiai. Jaunių amžiaus grupėje  Lukas Ulkė (svorio kategorija iki 57 kg) įveikęs tris varžovus, finalinėje kovoje laimėdamas stipriai suklydo ir nusileido sportininkui iš Čekijos, liko antras. Vaikų amžiaus grupėje nugalėtojo vardą iškovojo Domas Ulkė (sv. kat. iki 32 kg). Jis įveikė keturis varžovus. Antrą vietą turnyre laimėjo Medas Barzdenys ( sv. kat. iki 46 kg) finalinėje kovoje nusileido Danijos sportininkui. Trečią vietą laimėjo Gytis Daugėla ( sv. kat. iki 42 kg).  Pirmą kovą pralaimėjęs, vėliau  įveikė tris varžovus.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

 
 
2019-09-12

Alizavoje rungtyniavo jaunieji futbolininkai

Alizavos pagrindinės mokyklos vyresniųjų klasių mokiniai pakvietė  Kupiškio rajono bendrojo lavinimo mokyklų bendraamžius naujuosius mokslo metus pradėti draugiškomis futbolo varžybomis.

Rugsėjo 6 d. Alizavos universalioje sporto aikštelėje išsirikiavo jaunieji futbolininkai iš Noriūnų Jono Černiaus , Skapiškio ir Alizavos pagrindinių mokyklų.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  16   17   18   19   20   21   22   30  40  50  60  70  80  sekantis  >>