į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2018-12-06

Jaunučių U12 vaikų krepšinio varžybose iškovota pergalė

Gruodžio 5 dieną Panevėžyje „Ąžuolo“ progimnazijos sporto salėje vyko jaunučių U12 vaikų krepšinio čempionato „Pirmasis iššūkis“ varžybos. Krepšinio aukštelėje susitiko „Aukštaitijos KM II“ ir „KupiškioKKSC“ komandos. Jaunieji KKSC krepšininkai iškovojo pergalę rezultatu 6:48. Šiose varžybose rezultatyviausiai žaidė Gustas Lesmonavičius - pelnė 18 taškų, Dominykas Žiogas - 12 taškų. Komandos vadovas Alvydas Puzelis.

 
 
2018-12-06

U15 jaunučių vaikinų iškovota pergalė Jonavoje

Gruodžio 3 dieną Jonavoje J. Ralio gimnazijos sporto salėje vyko jaunučių U15 vaikinų krepšinio čempionato varžybos. Susitiko: „Jonavos KKSC“ ir „Kupiškio KKSC“ komandos. Po atkaklios kovos pergalę iškovojo Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro auklėtiniai, rezultatu 57:63. Šiose varžybose rezultatyviausiai žaidė Joris Jankauskas ir Marius Griciūnas, pelnė po 23 taškus. Komandos vadovas Klaidas Miciūnas.

 
 
2018-12-06

Gerbiami tėveliai,

Informuojame, kad šiais mokslo metais Kupiškio kūno kultūros ir sporto centre įdiegtas elektroninis Mano dienynas. Jums tereikia  adresu  kupiskiosportocentras@gmail.com  atsiųsti savo elektroninio pašto adresą ir, gavus kvietimą, per 24 val. registruotis. Prisiregistravę galėsite stebėti savo vaiko lankomumą, sužinoti kokios veiklos vyko užsiėmimų metu, matyti sporto mokytojų parašytą informaciją apie vaiko pasiekimus, užsiėmimų laiko pakeitimą ir pan.

 
 
2018-12-06

Kviečiame į Kupiškio rajono 2018-2019 m. vyrų krepšinio pirmenybių varžybas

Jau šį sekmadienį, t.y. 2018 m. gruodžio 9 dieną 10 val., startuos Kupiškio rajono 2018-2019 m. vyrų krepšinio pirmenybių varžybos. Šiais metais dalyvauti varžybose užsiregistravo šešios komandos, tai: „Audrys“, „KKSC“, „Dešimkė“, „KTVM“, „Devold“, „Subačius“. Kviečiame sirgalius atvykti į Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus sporto salę palaikyti savo komandas.

Varžybų tvarkaraštis:

plačiau
 
2018-12-01

Tarptautinis imtynių turnyras „Povilo Grigo atminimui“

 

Gruodžio 1 dieną Marijampolėje vyko tarptautinis Povilo Grigo vardo imtynių turnyras, kuriame dalyvavo Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Baltarusijos imtynininkai.

Turnyre dalyvavo virš 170 graikų - romėnų imtynių ir 50 moterų imtynių stilių sportininkai. Kupiškio jaunieji imtynininkai turnyre iškovojo keturis medalius. Sidabro medalius laimėjo Domas Ulkė (29 kg) ir Kamilas Abdulajev (110 kg). Abu sportininkai nusileido tik finalinėse kovose. Gytis Daugėla (35 kg) nusileido tik sportininkui iš Latvijos ir vėliau laimėjęs kitas kovas laimėjo bronzos medalį. Toki pat medalį iškovojo ir Nojus Kokanauskas (44 kg). Medas Barzdenys laimėjęs dvi kovas dėl patekimo į finalą nusileido savo varžovui, o kovodamas dėl bronzos medalio pralaimėjo kovą ir turnyre liko penktas. Lukas Ulkė (48 kg) pirmoje kovoje pralaimėjo ir iškrito iš turnyro.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

 
 
2018-11-30

Lietuvos kūno kultūros mokytojų asociacijos teorinė-praktinė konferencija

Lapkričio 30 dieną Garliavoje vyko Lietuvos kūno kultūros mokytojų asociacijos (LKKMA) teorinė – praktinė konferencija „Tradicijos ir iššūkiai šiuolaikinėje kūno kultūros pamokoje“. Šioje konferencijoje dalyvavo net vienuolika Kupiškio rajono kūno kultūros mokytojų.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

plačiau
 
2018-11-28

Kupiškio rajono pagrindinių mokyklų žaidynių 5-6 klasių kvadrato varžybos

Lapkričio 28 dieną, Skapiškio pagrindinėje mokykloje įvyko Kupiškio r. pagrindinių mokyklų 5-6 klasių kvadrato varžybos. Varžėsi net 5 komandos iš: Skapiškio pagrindinės mokyklos, Noriūnų J. Černiaus pagrindinės mokyklos, Šimonių pagrindinės mokyklos, Alizavos pagrindinės mokyklos, Salamiesčio pagrindinės mokyklos ir Antašavos mokyklos-daugiafunkcinio centro.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

plačiau
 
2018-11-27

Lietuvos mokinių vaikų ir jaunių šaškių pirmenybių varžybos

Šių metų lapkričio 24 dieną Kaišiadoryse vyko Lietuvos mokinių vaikų ir  jaunių  asmeninės šaškių pirmenybės. Jose dalyvavo 2003 metų gimimo ir jaunesni šaškininkai. Į šias pirmenybes vardinius kvietimus gavo mūsų jaunieji talentai, broliai Arijus ir Astijus Ribokai, nors jie yra 2005 metų gimimo. Šių varžybų tikslas buvo patekti į dešimtuką, kuris  2019 metais  kovos dėl Lietuvos nugalėtojo vardo šioje amžiaus grupėje ir kelialapių į Europos ir pasaulio čempionatus.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

plačiau
 
2018-11-21

Alizavos seniūnijos jaunimo krepšinio 3x3 varžybos

Lapkričio 18 dieną Alizavos pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko jaunimo 3x3 krepšinio turnyras „Alizavos taurei“ laimėti.  Iš viso dalyvavo keturios komandos, jų sudėtyje buvo ne tik Alizavos mokyklos mokiniai, bet ir studentai, iš užsienio grįžę jaunuoliai.

Per pertrauką vyko kamuolio metimo į krepšį nuo vidurio linijos konkursas. Taikliausias buvo Jaunius Palilionis, Alizavos pagrindinės mokyklos mokinys.

Po atkaklių kovų buvo išaiškinti nugalėtojai, kurie apdovanoti Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro įsteigtais prizais.

 

 
 
2018-11-20

Pergalės zoninėse kvadrato varžybose

Lapkričio 17 dieną Panevėžyje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių zoninės 5-6 klasių kvadrato varžybos (Bendrojo ugdymo mokyklų). Kupiškio rajoną šiose varžybose atstovavo Povilo Matulionio progimnazijos merginų komanda (mokytoja Norberta Savickienė) ir Subačiaus gimnazijos berniukų komanda (mokytojas Zenonas Špokauskas). Abejose grupėse varžėsi po tris komandas: iš Panevėžio, Kėdainių  r. ir Kupiškio r.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  18   19   20   21   22   23   24   30  40  50  60  70  sekantis  >>