į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2018-09-19

Europos judumo savaitės renginiai Skapiškio pagrindinėje mokykloje

Rugsėjo 17 d. Skapiškio pagrindinėje mokykloje vyko netradicinės kūno kultūros pamokos - žygis su šiaurietiškomis lazdomis. Rokiškio sveikatos biuro specialistė Ugnė Kirdaitė apmokė vaikus kaip taisyklingai reikia vaikščioti ir laikyti lazdas.
Rugsėjo 19 d. visa mokyklos bendruomenė rinkosi prie mokyklos, padarę linksmą mankštą su muzika, bėgo 2 km solidarumo bėgimą. Toks bėgimas mokykloje jau yra organizuojamas kelis metus iš eilės. Dalinamės akimirkomis.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

 
 
2018-09-19

Europos judumo savaitės renginiai Kupiškio technologijos ir verslo mokykloje

Kupiškio technologijos ir verslo mokykloje taip pat buvo minima Europos judumo savaitė. Mokiniai dalyvavo sporto šventėje, kurioje galėjo išbandyti savo jėgas bėgimo takelyje, kamuoliuko metimo rungtyje, komandos varžėsi krepšinio aikštelėje. Dalinamės šventės akimirkomis.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>
 

 
 
2018-09-19

Europos judumo savaitės renginiai mokykloje „Varpelis“

Rugsėjo 17 d. mokykloje "Varpelis“ taip pat prasidėjo Europos judumo renginiai. Pirmąją dieną vaikai buvo pakviesti mankštintis su muzika. Antrąją dieną (rugsėjo 18 d.) auklėtojos organizavo vaikams linksmąsias estafetes ir judriuosius žaidimus. Trečią dieną (rugsėjo 19 d.) žygiavo mokyklos teritorijoje, Kupiškio mieste, Kupos upės slėnyje. Dalinamės smagiomis akimirkomis.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>>

 
 
2018-09-19

Europos judumo savaitės renginiai vaikų lopšelyje-darželyje „Saulutė“

Rugsėjo 18 d. vaikų lopšelyje-darželyje „Saulutė“ buvo judriųjų žaidimų diena. Rugsėjo 19 d. vaikai su savo auklėtojomis judėjo muzikos ritmu. Dalinamės smagiomis akimirkomis.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

 
 
2018-09-19

Europos judumo savaitės renginiai vaikų lopšelyje-darželyje „Obelėlė“

Rugsėjo 18 d. vaikų lopšelyje-darželyje „Obelėlė“ buvo žygių diena – „Mylios ėjimas“. Didieji vaikai žygiavo po Kupiškį, Kupos slėnio parku, o mažieji „šimtamyliais” žingsniais aplink darželį. Rugsėjo 19 d. darželyje vyko smagios ratuotos estafetės. Dalinamės smagiomis akimirkomis.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>

 
 
2018-09-18

 Europos judumo savaitės renginiai

Rugsėjo 17 dieną startavo Europos judumo savaitės renginiai. Kupiškio rajono ugdymo įstaigos ir vaikų lopšeliai-darželiai organizavo netradicines fizinį aktyvumą skatinančias veiklas. Dalinamės akimirkomis iš Kupiškio r. vaikų lopšelio-darželio „Saulutė“ – „Pradėsime dieną su mankšta“,  „Obelėlė“ – „Mankštinamės kartu“ ir Skapiškio pagrindinės mokyklos – „Netradicinė kūno kultūros pamoka – žygis su šiaurietiškomis lazdomis“.

Laukiame visų  įstaigų nuotraukų iš organizuojamų Europos judumo savaitės veiklų.

 

Vaikų lopšelis-darželis "Saulutė" >>>>>

Vaikų lopšelis-darželis "Obelėlė" >>>>>

Skapiškio pagrindinė mokykla  >>>>>

 

 
 
2018-09-18

Pirmą kartą Kupiškio istorijoje bronzos medaliai  krepšininkėms

 XI - osios Lietuvos seniūnijų finalinės varžybos vyko Jonavos sporto arenoje ir centriniame stadione rugsėjo 15 dieną. Lietuvos seniūnijų žaidynės - didžiausias masiško sporto sisteminis renginys, apimantis plačiausią šalies geografiją. Seniūnijų žaidynių idėja - pakviesti visus šalies gyventojus reguliariai sportuoti gyvenamosiose vietose ir tokiu būdu didinti jų fizinį aktyvumą, kaip svarbiausią sveikatingumo veiksnį. Šiose žaidynėse varžėsi apie1200 sportininkų, o su svečiais ir aptarnaujančiu personalu buvo virš 1300 žmonių.

 

Nuotraukos >>>>>

plačiau
 
2018-09-17

Kupiškis – gera vieta poilsiui ir ...   irklavimui

Tokiais žodžiais garsus irklavimo treneris Virgaudas Leknickas savo Facebook paskyroje pavadino nuotraukų albumą ir įkėlė jame fotografijas iš Kupiškio. Kupiškis vieną kartą metuose virsta irklavimo varžybų miestu, į kurį atvyksta beveik visų irkluojančių miestų atstovai.

plačiau
 
2018-09-14

Kviečia 5-oji irklavimo regata

2018 m. rugsėjo 15 d. kviečiame į Kupiškio ilgo nuotolio regatą, skirtą Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimui, LIF taurės III etapą ir Lietuvos studentų pirmenybes.

 

plačiau
 
2018-09-11

XI – osios Lietuvos seniūnijų sporto žaidynės (II etapas Panevėžyje)                             

Rugsėjo 9 visą dieną Panevėžio sporto centre vyko XI – ųjų Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių II etapo atrankinės Panevėžio zonos varžybos . Šiose varžybose Panevėžio zonoje dalyvavo Panevėžio miesto, Biržų, Pasvalio, Rokiškio, Panevėžio ir Kupiškio rajonų komandos. Gausią sportininkų delegaciją šiemet surinko kupiškėnai.  Delegacijos sudėtyje 39 sportininkai. Štai jų rezultatai:

 

 

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  29   30   31   32   33   34   35   40  50  60  70  80  sekantis  >>