į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2013-12-30

                      Pirmi Alizavos pagrindinės mokyklos sporto salėje jėgas išbandė jaunieji krepšininkai. Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro (sporto mokyklos) krepšinio trenerio Alvydo Puzelio auklėtiniai susitiko su Alizavos seniūnijos rinktine, kurią be seniūnijos centro gyventojų, sudarė Salamiestyje ir Žaideliuose gyvenantys sportininkai. Po įtemptos kovos pergalę iškovojo labiau patyrę Kupiškio krepšininkai (rungtynių rezultatas 84 :50).

                      Pasibaigus krepšinio varžyboms prasidėjo futbolo turnyras. Jame dalyvavo 3 vaikų komandos. Dvi komandas į turnyrą atlydėjo Kupiškio sporto centro (sporto mokyklos) futbolo treneris G. Uldukis. Su svečiais jėgas išbandyti panoro Alizavos seniūnijos vaikų rinktinė (vaikus treniruoja alizaviškis sporto entuziastas J. Vareika). Jaunimo grupėje varžėsi 2 komandos. Tai futbolo trenerio, Kupiškio sporto centro, Kupiškio seniūnijos sportinės veiklos organizatoriaus R. Puntuzo treniruojama ekipa ir Alizavos seniūnijos rinktinė. Vaikų grupėje I ir II vietas pasidalino G. Uldukio treniruojami futbolininkai, III vieta atiteko Alizavos vaikų ekipai. Jaunimo futbolo varžybose Kupiškio komanda rezultatu (4 :1) nugalėjo alizaviškių rinktinę. Nepaisant pralaimėjimo turnyro šeimininkai nenusiminė nes turėjo galimybę išbandyti jėgas su didesnę žaidimo patirtį turinčia komanda, suprato klaidas, kurias treniruočių metu reikės ištaisyti rengiantis kitoms varžyboms. Tiek futbolo, tiek krepšinio žaidėjus palaikė gausus sirgalių būrys.

                      Malonu tai, kad Alizavos ir Kupiškio jaunimas sveikai bei turiningai praleido sekmadienį, susipažino ir pabendravo vieni su kitais. Nuoširdžiai noriu padėkoti Alizavos bendruomenės pirmininkui B. Kaminskui už sudarytą galimybę alizaviškiams varžybose dalyvauti vilkint naujutėlaitę sportinę aprangą bei „saldžiuosius“ prizus įteiktus žaidėjams, Alizavos pagrindinės mokyklos direktoriui Gintarui Paškauskui, visada sudarančiam galimybę vaikams ir jaunimui ne pamokų metu naudotis sporto sale, Jonui Vareikai už jo pastangas įdėtas darbui su jaunaisiais futbolininkais. Ši sporto šventė tikrai ne paskutinė. Kaip parodė dalyvių skaičius,  Alizavos krašto vaikai ir jaunimas noriai dalyvauja įvairiuose sporto renginiuose, tobulina savo žaidimo įgūdžius. O mūsų pagrindinis tikslas sudaryti jiems galimybę per sportinę veiklą realizuoti save.

 

Atnaujinta 2013-12-30.Susisiekite su mumis!

Vardas:*
Vardas:*
Įmonė:
El. paštas:*
Telefonas:
* Privalomi laukai
Siųsti