į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2014-03-10

                  Alizavos krašte jau tampa gražia tradicija svarbias mūsų šalies datas paminėti sporto renginiais. Šių metų kovo 9 d. (sekmadienį) Alizavoje vyko futbolo (4X4) varžybos ir vaikų bei tėvų sporto šventė. Pagrindinis renginio tikslas buvo šios iškilios datos proga suvienyti įvairaus amžiaus seniūnijos gyventojus.

                      Pirmiausia vyko futbolo (4X4) varžybos. Šią sporto šaką pasirinkome neatsitiktinai. Visi žinome, kad „antrąja Lietuvos religija“ yra tapęs krepšinis. Tačiau didesnį dėmesį norėtųsi skirti ir kitoms sporto šakoms, juolab, kad Alizavos krašte futbolas vis labiau populiarėja (pirmiausia vaikų ir paauglių tarpe). Futbolo varžybose dalyvavo Alizavos vaikų ir jaunimo, bei Salamiesčio ir Žaidelių komandos. 1 vieta atiteko Žaideliams, 2 – oji Alizavos jaunimo ir 3 – oji Salamiesčio ekipai. Nors Alizavos vaikų komanda užėmė paskutiniąją vietą, norėtųsi pažymėti jų gražų žaidimą ir pastangas įdėtas žaidžiant. Toliau vyko draugiškos tėvų ir vaikų sporto varžybos (žaidėme kvadratą), kuriose dalyvavo apie 40 alizaviškių ir kitų krašto vietovių gyventojų. Kvadrato varžyboms teisėjavo Julius Likas.

                      Pasibaigus varžyboms Alizavos jaunimo centro „ALSJA“ vadovas Bronius Kaminskas žaidėjus apdovanojo savo įsteigtomis taurėmis ir medaliais. Šventės dalyviai taip pat buvo apdovanoti rajono kūno kultūros ir sporto centro diplomais, o B. Kaminskui už pagalbą organizuojant renginį įteiktas sporto centro Padėkos raštas. Salamiesčio bendruomenės pirmininkas V. Bernotas 1 vietą futbolo varžybose užėmusiai Žaidelių komandai padovanojo futbolo kamuolį. Pasibaigus renginiui, visi varžybų dalyviai rinkosi jaunimo centre „ALSJA“, kuriame turėjo progos pabendrauti prie vaišių stalų bei pasidalinti renginio įspūdžiais.

 

 Alizavos seniūnijos sportinės veiklos organizatorius

                                                                                                                                      Algimantas BAZIUKAS

Atnaujinta 2014-03-10