į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2014-04-16

Kai ima šilti, kai niūrią pievų pilkumą ima žadinti liauna žaluma, kai beržai pasipuošia gelsvomis kasomis ir paukščių giesmės virpina širdis, visa gamta ir žmogus laukia pirmosios perkūnijos.

Užpalių gimnazijos stalo teniso klubas „Perkūnas“ kiekvienais metais , balandžio mėnesį, švenčia gimtadienį, organizuodami komandines varžybas. Šiemet į jas atvyko svečiai iš Rokiškio, Zarasų, Kupiškio, Anykščių, Molėtų ir Utenos rajonų. Dalyviai žaidė dėl pereinamųjų „Perkūno“ ir „Dundulio“ taurių bei medalių.

Komandą sudarė du žaidėjai. Jos žaidė tik dvejetų susitikimus. Dalyviai rungėsi 3 grupėse: suaugusiųjų, merginų ir moterų ir mokinių.

Mokinių grupėje 3-ąją vietą laimėjo komanda „Perkūnas-3“, ( Pijus Keraminas, Gytis Malinauskas, Užpaliai, Utenos r.), antrąją vietą užėmė komanda „Atemi“ (Mantas Vanagas, Ignas Barkauskas, Kupiškis), o „Dundulio“ taurių nugalėtojais tapo komanda „Perkūnas -2“ (Tautvydas Milys, Lukas Indrašius, Užpaliai, Utenos r.)

Merginų – moterų grupėje trečiąją vietą laimėjo komanda „Draugystė“ (Adelė Gaškienė ,Kupiškis, Olivija Zabulytė ,Užpaliai, Utenos r.), antrąją iškovojo komanda „Kupiškio DSC 1“, (Jogilė Kazlauskaitė ir Jurgita Zabulytė), o nugalėtojomis tapo komanda „Balninkai“ (Dovilė Pusvaškytė ir Akvilė Pusvaškytė , Molėtų raj.), kurios džiaugėsi pereinamosiomis „Perkūno“ taurėmis.

Vyrų grupėje šiais metais panoro varžytis viena  moterų komanda „ Fortūna“ ir viena mokinių komanda „Perkūnas 1“. Trečiąją vietą laimėjo Užpalių gimnazijos  mokinių komanda „Perkūnas 1“, (Mažvydas Tolvaiša ir Dainoras Raugas), antrąją iškovojo komanda „Ainiai“ (Aidas Žemaitis, Antazavė, Zarasų raj., Valdemaras Valentinavičius ,Rokiškis), o „Perkūno“ taures laimėjo komanda „Krašuona“ (Arūnas Petruškevičius, Ričardas Pundzius ,Utena).

Nuo seno buvo tikima, kad nugriaudėjus pirmajai perkūnijai prasideda tikrasis pavasaris. Sujudinama ir pašventinama žemė. Kuo greičiau sulaukime perkūnijos, o ją išgirdę, neišsigąskime, o persiverskime per galvą, kad būtų daugiau laimės.

 

Stalo teniso klubo „Perkūnas“ pirmininkas ir varžybų organizatorius S. Šližys