į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2014-06-12

           Birželio 7 dieną Vilniuje buvo šeštą kartą surengtos multisporto varžybos „Vilnius Challenge“. Šiemet varžybos pasižymėjo dalyvių gausa. Susirinko 1436 dalyviai, ne tik iš Lietuvos, bet ir iš 10 užsienio valstybių. Varžybos vyko trijose grupėse: pradedančiųjų, mėgėjų ir elito. Dalyviams reikėjo orientuotis su žemėlapiu bėgte, dviračiais, plaukiant baidarėmis. Varžybų metu punktų teko ieškoti tuneliuose po keliais, leistis į požemius, pastatų rūsius, išbraidyti pelkes. Mėgėjų ir elito grupė dalį nuotolio įveikė riedučiais, leidosi nuo tiltų su specialia įranga, per Nerį plaukė specialiomis plokštėmis ir įveikė kitas sudėtingas kliūtis. Tam jau buvo reikalingas specialus pasirengimas ir treniruotės.

          Savo jėgas šiose varžybose panoro išbandyti ir Kupiškio komanda „Dilai“– Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro direktorė Laimutė Šližauskienė ir Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos mokytoja Diana Balužytė. Ši komanda startavo pradedančiųjų grupėje. Nors organizatoriai skelbė, kad trasos trukmė 1-2 val. tačiau realiai trasoje visos komandos užtruko žymiai ilgiau ir buvo įveiktas 19,1 km nuotolis. Mėgėjų grupės trasos ilgis 31,5 km., o elito – 50,4 km. Pradedančiųjų trasoje reikėjo atrasti ir atsižymėti 36 punktuose, varžybų metu reikėjo spręsti ir galvosūkius. Išsprendus galvosūkį buvo aišku kokios spalvos rinkti punktus.

           Komandos „Dilai“ iššūkiai prasidėjo nuvykus į Vilnių. Išsiėmus dviračius iš automobilio, paaiškėjo, kad vieno dviračio padanga tuščia, o pompa nepasirūpinta. Taigi teko skubiai likus 1,5 val. iki starto ieškoti pompos. Laimei parduotuvę atrado greitai ir starto zonoje „Dilai“ komanda pasirodė laiku. Įveikusi visą nuotolį ir taisyklingai surinkusi visus punktus „Dilai“ komanda trasoje sugaišo 3 val. 45 min. 33 sek. bei iškovojo antrą vietą.  Nugalėtojų komandai iš Vilniaus „F.O.C.U.S running“ nusileista 20 min., o trečioje vietoje liko Kauniečių komanda „Finnfoam. Ladies“, kurių laikas 4 val. 14 min. 24 sek. Šioje grupėje varžėsi 19 komandų, tačiau tik 7 komandos surado visus kontrolinius punktus ir surinko maksimalų taškų skaičių.

           „Vilnius challenge“ varžybos pasižymėjo gera organizacija ir puikiai įrengtomis trasomis. „Dilai“ komanda analizuoja savo padarytas klaidas ir jau galvoja apie kitų metų startą multisporto varžybose.

 

 

Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro informacija

 

Atnaujinta 2014-06-12