į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2016-03-29

Pagal amžių dalyviai buvo suskirstyti į pogrupius, o geriausią laiką pogrupiuose parodę kiekvienos amžiaus grupės po aštuonis sportininkus varžėsi finale. Varžybas pradėjo jauniausi irkluotojai – 2002 metais ir anksčiau gimę sportininkai. Šioje grupėje varžėsi keturi kupiškėnai: Paulius Kirda, Dominykas Petrulis, Nojus Baronas ir Simonas Laurinavičius.  Geriausiai sekėsi Pauliui Kirdai. Aktyviai startavęs finale, Paulius nesugebėjo išlaikyti pranašumo ir tik 7 dešimtosiomis sekundės dalimis nusileido Kaliningrado sportininkui. Pauliaus 500 m laikas 1:31,4. Tai jo asmeninis rezultatas. Merginų 2000-2001 m. gimusių grupėje startavo subatėnė Urtė Strylaitė. Kelių sekundžių pritrūko ir Urtė nepateko į finalą, iškovota 9 vieta. Toje pačioje amžiaus grupėje vaikinų tarpe varžėsi penki kupiškėnai: Valentas Vaidilas, Dovydas Kašūra, Dovydas Murnikovas, Faustas Baronas, Karolis Bagdonas.  Geriausi sekėsi  Karoliui Bagdonui, vaikinas galingai pradėjo ir po 500 m rodė puikų rezultatą, tačiau per likusius 500 m savo pozicijas užleido, pogrupyje finišavo trečias. Bendroje įskaitoje Karolis iškovojo 14 vietą, o šioje grupėje varžėsi daugiausia sportininkų – 37.

 

Jaunių merginų iki 18 metų amžiaus grupėje startavo dvi kupiškėnės – Monika Murnikovaitė ir Virginija Šulcaitė.  Į finalą pateko tik Monika Murnikovaitė, kuri finale 1000 m  įveikė per 3:36,3 min. ir iškovojo trečią vietą.  Toje pačioje amžiaus grupėje vaikinų tarpe startavo Robertas Petrulis, kuris deja į finalą nepateko ir užėmė 10 vietą.

Varžybų prizininkai buvo apdovanoti graviruotais medaliais, nugalėtojai – taurėmis, o antrą ir trečią vietas iškovoję sportininkai Hummel sportiniais marškinėliais. Dviejų amžiaus grupių nugalėtojams buvo įteikti planšetiniai kompiuteriai. Dėl tokių prizų tikrai buvo verta pakovoti.

 

Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro direktorė,

irklavimo mokytoja Laimutė Šližauskienė