į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2017-05-15

Gegužės 13 dieną Anykščių pramogų ir laisvalaikio "Nykščio namai" sporto salėje vyko Lietuvos graikų - romėnų imtynių vaikų čempionatas. Čempionate dalyvavo 127 sportininkai iš 15 komandų. Kupiškio komandai  Lietuvos čempionato bronzos medalius iškovojo broliai Domas ir Lukas Ulkės. Pralaimėję pogrupio  kovose jie  kovodami dėl apdovanojimų įveikė savo priešininkus ir džiaugėsi iškovotais medaliais. Domas kovojo svorio kategorijoje  iki 26 kg - čempionate dalyvavo 10 dalyvių, o Lukas svorio kategorijoje iki 35 kg - 11 dalyvių. Arti medalio liko Mykolas Vizbaras (sv. kat. iki 44 kg). Jis kovodamas dėl bronzos medalio 6 : 7 nusileido savo varžovui ir čempionate liko ketvirtas. 
Gegužės 27 dieną Anykščiuose vyks tradicinis tarptautinis XX - asis Vlado Žmogino vardo imtynių turnyras. Laukiame imtynininkų iš Vokietijos, Lenkijos, Baltarusijos, Latvijos ir Lietuvos.
Gegužės 31 dieną Subačiuje bus organizuojamas imtynių turnyras, skirtas tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti. Turnyre be kupiškėnų dalyvaus Vilkaviškio, Panevėžio, Kauno ir Anykščių imtynininkai
.

 

Arvydas Krikščiūnas

Kupiškio r. KKSC imtynių mokytojas

 

 

Informacija pateikta 2017-05-15