į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2019-12-02

Lapkričio 29 d. Rokuose vyko Lietuvos kūno kultūros mokytojų asociacijos organizuota teorinė-praktinė konferencija „Keturios fizinio ugdymo pamokos - patiks ir jums“. Šioje konferencijoje dalyvavo devyni Kupiškio kūno kultūros mokytojų asociacijos nariai. Konferencijos dalyvius sveikino Lietuvos švietimo, mokslo ir sporto viceministrė Kornelija Tiesnesytė. Konferencijoje pristatytos aktualios temos: fizinio ugdymo pokyčiai mokykloje, sveikatinamojo fizinio aktyvumo aktualijos Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklose, mokinių fizinio pajėgumo testavimo ypatumai. Pristatytas LSU doktorantės tyrimas – „Tiesa ar mitas: didėjant fiziniam aktyvumui gerėja mokinių mokymosi pasiekimai ir motoriniai gebėjimai“.

Po teorinės dalie vyko praktiniai mokymai – keturios pamokos, kurių metu  buvo pristatyti žaidimai su įvairiais kamuoliais, futbolo ir orientavimosi sporto elementų pritaikymas kūno kultūros pamokose,  intelektualių žaidimų pritaikymas kūno kultūros pamokose. Kiekvienas pedagogas pasiūlytose veiklose atrado naujo, ką galės pritaikyti savo darbe.

Konferencijos metu buvo apdovanotos padėkomis Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija ir Skapiškio pagrindinė mokykla už dalyvavimą tarptautiniame projekte „Europos sporto savaitė – 2019“ ir programos „BeActive – žaisk kvadratą“ organizavimą ir vykdymą bei šių mokyklų mokytojos Norberta Savickienė ir Oksana Morkvėnienė. Taip pat buvo įteiktas sertifikatas Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centrui už dalyvavimą Europos mokyklų sporto dienoje – 2019.

 

Kupiškio kūno kultūros mokytojų asociacijos pirmininkė

Laimutė Šližauskienė