į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2019-12-10

Kupiškio rajono kaimo mokyklų žaidynių futbolo 5x5 varžybos

Gruodžio 10 dieną Alizavos pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko Kupiškio rajono kaimo mokyklų futbolo 5x5 varžybos. Dalyvavo trys berniukų ir trys mergaičių komandos iš Skapiškio, Alizavos ir Šepetos.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>> 

plačiau
 
2019-12-07

Imtynininkų iškovoti medaliai Šiauliuose

Kupiškio imtynininkai gruodžio 7 dieną dalyvavo tarptautiniame graikų - romėnų imtynių turnyre Šiauliuose. Be Lietuvos sportininkų turnyre kovojo imtynininkai iš Ukrainos ir Latvijos. Sidabro medalius savo svorio kategorijose iškovojo Domas Ulkė 32 kg ir Medas Barzdenys 47 kg. Abu pogrupio kovose pasiekė po tris pergales ir tik finaliniuose susitikimuose Domas nusileido varžovui iš Šiaulių, Medas pralaimėjo Ukrainos imtynininkui. Gytis Daugėla (42 kg) laimėjo turnyro bronzos medalį. Neblogai turnyre kovojo ir Nojus Kokanauskas, kuris kovodamas dėl bronzos medalio išlošinėjo ir paskutinėmis sekundėmis smarkiai suklydo ir turnyre liko penktoje vietoje.

 

 
 
2019-12-07

Utenos 2006-2007 m. gim. salės futbolo pirmenybių startas įvyko Kupiškyje.

Gruodžio 7 dieną Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijoje susirinko į pirmą turą Utenos pirmenybėse dalyvaujančios komandos. Šiemet dalyvauja 6 komandos. Iš Visagino, Ukmergės, Kupiškio, Anykščių.
Pirmos rungtynės Kupiškis-Anykščių Šilelis 7:0. Kupiškio auklėtiniams Anykščių sportininkai neprilygo.
Antros rungtynės Kupiškis-Visaginas 1. 5:3.
Pirmas 10 minučių kupiškėnai parodė aukštą rungtynių tempą kurio dėka rezultatas jau buvo 4:1. Antroje rungtynių dalyje truputi atsipalaidavo prasileisdami du greitus įvarčius. Tačiau pabaigą sužaidė puikiai kas ir lėmė teigiamą rezultatą.
Pirmenybės vyks 4 turais. Dar liko trys kurie vyks Visagine, Anykščiuose, Ukmergėje.

 
 
2019-12-07

Irkluotojai LIF žiemos čempionate

Šiandien irkluotojai varžėsi Trakuose, LIF žiemos čempionate uždarose patalpose. Džiaugiamės visų vaikų startais, pagerintais asmeniniais rezultatais. Galbūt ne visiem pavyko taip sustartuoti kaip norėjosi, tačiau vaikai nuoširdžiai stengėsi ir kovojo. Konkurencija didžiulė tiek vaikinams, tiek merginoms. Labai didelis ir rezultatų glaudumas.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>>

plačiau
 
2019-12-04

Salės futbolo turnyras

Lapkričio 26 d. Povilo Matulionio progimnazijoje įvyko moksleivių salės futbolo turnyras, taip pat įteikti apdovanojimai Kupiškio atviros lauko futbolo moksleivių lygos prizininkams ir nugalėtojams.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

plačiau
 
2019-12-02

Sporto pedagogų kvalifikacijos kėlimas

Lapkričio 29 d. Rokuose vyko Lietuvos kūno kultūros mokytojų asociacijos organizuota teorinė-praktinė konferencija „Keturios fizinio ugdymo pamokos - patiks ir jums“. Šioje konferencijoje dalyvavo devyni Kupiškio kūno kultūros mokytojų asociacijos nariai. Konferencijos dalyvius sveikino Lietuvos švietimo, mokslo ir sporto viceministrė Kornelija Tiesnesytė. Konferencijoje pristatytos aktualios temos: fizinio ugdymo pokyčiai mokykloje, sveikatinamojo fizinio aktyvumo aktualijos Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklose, mokinių fizinio pajėgumo testavimo ypatumai. Pristatytas LSU doktorantės tyrimas – „Tiesa ar mitas: didėjant fiziniam aktyvumui gerėja mokinių mokymosi pasiekimai ir motoriniai gebėjimai“.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

plačiau
 
2019-12-02

Medaliai iš Liepojos

Lapkričio 30 dieną Latvijos Liepojos mieste vyko tradicinis tarptautinis imtynių turnyras, kuriame dalyvavo šešių šalių ( Latvijos, Lietuvos, Lenkijos, Rusijos, Estijos ir Izraelio ) sportininkai. Kupiškio imtynininkai iškovojo du medalius. Medas Barzdenys pasiekęs tris pergales, finalinėje kovoje nusileido Rezeknės ( Latvija ) sportininkui ir iškovojo sidabro medalį svorio kategorijoje iki 47 kg. Lukas Ulkė (55 kg) pogrupio kovose pralaimėjo sportininkui iš Estijos ir kovoje dėl bronzos medalio užtikrintai įveikė varžovą, laimėdamas bronzos medalį. Kitiems imtynininkams sekėsi blogiau, nes pralaimėję kovas varžovams, kurie tą dieną buvo stipresni.

 
 
2019-11-25

Pirmieji lengvaatlečių startai uždarose patalpose

Š.m. lapkričio 22 d. Panevėžyje vyko jaunučių ir vaikų lengvosios atletikos varžybos ,,Aukštaitijos taurė 2019'' pirmas etapas. Maloniai nustebino trenerius ir sportininkus po renovacijos naujai atidarytas maniežas, pakeista visa stogo konstrukcija, apšildyti pamatai, išorės sienos, jaunieji sportininkai drąsiai gali siekti pačių aukščiausių rezultatų. Savo jėgas bandė ir mūsų jaunieji lengvaatlečiai.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

plačiau
 
2019-11-20

Kupiškio r. kaimo mokyklų žaidynių kvadrato varžybos

Lapkričio 20 d. Skapiškio pagrindinėje mokykloje vyko Kupiškio r. kaimo mokyklų žaidynių kvadrato varžybos (5-6 klasių). Dalyvavo keturių mokyklų komandos iš Skapiškio, Noriūnų, Šimonių, Alizavos.
Po atkaklių ir azartiškų kovų buvo išaiškinti nugalėtojai. Pirmą vietą iškovojo Šimonių pagrindinės mokyklos komanda (mokytojas E. Kriauza). Antrą vietą laimėjo Noriūnų J. Černiaus pagrindinės mokyklos komanda (mokytojas E. Kriauza). Trečia vieta atiteko salės šeimininkams skapiškėnams (mokytoja O. Morkvėnienė). Ketvirtoje vietoje liko Alizavos pagrindinės mokyklos komanda (mokytojos J. Ažubalytė ir R. Subatė).
Komandos prizininkės buvo apdovanotos Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro taurėmis ir diplomais.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

 
 
2019-11-19

Respublikinės šaškių pusfinalio varžybos

Lapkričio 16 dieną Kaišiadoryse vyko asmeninės Lietuvos Respublikos ,,64" jaunių (merginų ir vaikinų) šaškių pusfinalio varžybos. Čia buvo kovojama dėl 8 kelialapių (merginų ir vaikinų) į finalines varžybas, kurios vyks 2020 metų vasario - kovo mėnesiais Vilniuje. Bus išaiškinti Lietuvos Respublikos ,,64" jaunių čempionai ir prizininkai, taip pat išdalinti nugalėtojams kelialapiai į pasaulio ir Europos pirmenybes.

plačiau
 
<<  ankstesnis  4   5   6   7   8   9   10   20  30  40  50  60  70  sekantis  >>