į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2014-12-05

Bėgime dalyvavo Adomynės pagrindinės mokyklos moksleiviai su mokytoju Vaclovu Pakalniškiu, Antašavos pagrindinės mokyklos mokiniai su mokytoja Rasa Subate, Noriūnų J. Černiaus pagrindinės mokyklos mokiniai su mokytoja Vanda Kriaučiukiene. Visi norintys dalyvauti bėgime netilpo į mokyklinį Noriūnių J.Černiaus pagrindinės mokyklos autobusą, todėl net atvyko savarankiškai.

Dėkojame šių mokyklos vadovams už idėjos palaikymą ir suteiktą galimybę mokiniams dalyvauti šiame bėgime: tai Antašavos mokyklos direktorei Valdai Tilienei, Adomynės mokyklos direktorei Danguolei Mašauskienei, Noriūnų J.Černiaus mokyklos direktorei Romualdai Stovolos.

Pirmąjį Kalėdinį bėgimą įveikė ir Kupiškio kūno kultūros ir sporto centro treneriai Klaidas Miciūnas su jaunaisiais krepšininkais, Irmantas Sap su jaunaisiais futbolininkais, Diana Balužytė su irkluotojais. Kitų sporto šakų atstovams nenusileido Kupiškio lengvaatlečiai.

Smagu, kad šią idėją palaikė ir geros nuotaikos nestokojo moksleivių tėveliai, kurie kartu įsijungė į šį bėgimą. Bėgime dalyvavoTechnologijos ir verslo mokyklos moksleiviai bei darbuotoja psichologė Valija Šap.
Pirmąjį kalėdinį bėgimą greičiausiai įveikė skapiškėnas L.Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos moksleivis Darius Macas, o jauniausias bėgimo dalyvis buvo penkių metukų Eiridas Jasiūnas.

Dėkojame Kupiškio KASP savanoriams už skanią arbatą, o Kupiškio policijos komisariato darbuotojams už saugumą.

Nuotraukas iš šio renginio galite rasti www.temainfo.lt

 

Kupiškio KKSC informacija

Atnaujinta 2014-12-05