į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2015-01-26

Jau keletą metų Alizavos miestelyje vyksta draugiški šachmatų - šaškių turnyrai, kuriuose dalyvauja sportininkai iš įvairių mūsų rajono seniūnijų bei Kupiškio miesto. Turnyrai organizuojami bendromis rajono kūno kultūros ir sporto centro, Alizavos seniūnijos, šio miestelio jaunimo centro "ALSJA", vietos bendruomenių jėgomis. 

Šių metų sausio 25 d. (sekmadienį) seniūnijos sportinės veiklos organizatorius Algimantas Baziukas alizaviškius ir  krašto svečius pakvietė į dar vieną šių sporto šakų turnyrą. Į turnyrą atvyko ir mažieji, ir vyresni alizaviškiai. 

Šachmatų grupėje vyrų tarpe nepralenkiamas buvo R. Rinkevičius, 2 vieta atiteko alizaviškiui A. Užusieniui (kuris tokiame turnyre dalyvavo pirmąjį kartą), 3 vietą užėmė E. Bratėnas. Šaškių grupėje dėl pirmosios vietos ir nugalėtojo taurės kovojo M. Gabriūnienė ir A. Keršulis. Abu pretendentai surinko po 8 taškus. A. Keršulis savo taurę kaip tikras džentelmenas įteikė M. Gabriūnienei. Trečioji vieta šaškių grupėje atiteko B. Ivanovui (Palėvenėlė). Vaikų tarpe šaškių grupėje geriausias buvo A. Marcišauskas (Alizava).

 

Algimantas BAZIUKAS

Kupiškio r. KKSC Alizavos seniūnijos sportinės veiklos organizatorius

 

Atnaujinta 2015