į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2015-03-29

 

Antrą kartą rengiamus mokymus finansavo Tarptautinio olimpinio komiteto solidarumo programa. Juose dalyvavo, praėję atranką, 12 specialistų iš sporto mokyklų ir 8 atstovai iš miestų savivaldybių sporto skyrių. Šiuose kursuose atrinkta dalyvauti buvo Kupiškio kūno kultūros ir sporto centro direktorė Laimutė Šližauskienė.

 

Balandžio 1 d. kursų dalyvius pasveikino ir sėkmės palinkėjo LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė. Intensyvių sporto administratorių mokymus vedė LSU dėstytoja Irena Valantinė, Lietuvos olimpinio sporto centro (LOSC) direktoriaus pavaduotojas Egidijus Balčiūnas ir LTOK Olimpinio švietimo programų vadovė Vita Balsytė. Mokymų dalyviams dėstytojai pasakojo apie olimpinį sąjūdį ir vertybes, sportininkų rengimą, sporto mediciną ir vadybą. Kursus finansavo Tarptautinio olimpinio komiteto (TOK) solidarumo programa.

 

Didžioji dalis mokymų buvo skirti praktinėms užduotims ir koncentravosi ne į bendras vadybos žinias, o būtent į sporto vadybą. Dalyviai turėjo galimybę apie sporto mediciną ir dopingo kontrolę išgirsti iš pačių buvusių profesionalių sportininkų, taip pat turėjo progos pabendrauti neformalioje aplinkoje, pasidalinti savo ugdymo mokykloje taikoma praktika bei idėjomis.

 

Mokymų metu dalyviai buvo suskirstyti į grupes ir vykdė praktines užduotis. Nuo skirtos pirmos užduoties temos komandoms prigijo ir pavadinimai: „Taksistai“, „Personalas“ ir „Stručiai“. Laimutė Šližauskienė pateko į „Stručių“ komandą, kuri geriausiai įvykdė praktines užduotis. Balandžio 24 d. LTOK prezidentė D. Gudzinevičiūtė kursų dalyviams įteikė diplomus su Tarptautinio olimpinio komiteto vadovo Tomo Bacho parašais ir specialius prizus už geriausiai atliktas praktines užduotis.

 

Naujas kvietimas kursams bus paskelbtas rugpjūčio mėnesį, o antrasis mokymų ciklas vyks rugsėjo – spalio mėn. Dalyvavimo išlaidos (apgyvendinimas, maitinimas), kaip ir pirmąjį kartą, bus apmokamos Olimpinio solidarumo programos lėšomis.

 

 

Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro informacija

 

Atnaujinta 2015-04-29