2015-03-31

Šių metų kovo 27 dieną šeši Kupiškio rajono kūno kultūros ir sporto centro komandos auklėtiniai dalyvavo Lietuvos vaikų lengvosios atletikos finalinėse pirmenybėse. Tam, kad pakliūti į šias varžybas reikėjo dalyvauti daugelyje sporto renginių, kurie padėjo pasiruošti dalyvauti aukščiausiose, vaikų gimusių 2002 m. ir jaunesnių, respublikinio lygio varžybose.

Šiose pirmenybėse apdovanojami net šeši aukščiausius rezultatus pasiekę sportininkai. Tai rodo pakankamai aukštą varžybų lygį, nes kartu rungtyniauja tiek miestų, tiek ir rajonų komandos. Varžybas 60 metrų barjerinio bėgimo rungtyje pradėjo mūsų rajono atstovas Adomas Žadeika. Kvalifikaciniame bėgime jis užėmė 3 vietą, įgydamas teisę dalyvauti finaliniame bėgime. Atliekant apšilimą, Adomas patyrė nesunkią traumą. Nepaisant to, berniukas Lietuvos finale iškovojo garbingą 6 vietą.

6 vietą tarp 22 dalyvių šuolio į tolį rungtyje iškovojo Dominykas Murnikovas. Toliau kupiškėnų sportininkų laukė 4 - osios vietos apdovanojimai. 1000 m bėgime šią vietą užėmė Žanas Zabulis, 200 metrų bėgimo nuotolyje – Alanas Šablickas. Sportininkų rezultatai, suteikia vilčių, kad prasidėjus varžyboms stadionuose ir nepaisant to, kad jaunieji kupiškėnai neturi pilnų sąlygų treniruotis, atkakliai dirbant bus pasiekti dar aukštesni rezultatai.

Tiek mokytojai, tiek jų auklėtiniai tikisi, kad naujoji rajono valdžia atkreips dėmesį į lengvosios atletikos sporto šaką, nes mūsų nedidelio rajono sportininkai pakliūna į geriausių Lietuvos lengvosios atletikos federacijos sportininkų dešimtukus. 2014 metais šiame dešimtuke 2 vietą užėmė Žanas Zabulis.

Tikimės, kad projektuojant naująjį sporto kompleksą jame bus numatyti bėgimo takeliai, su šuolių į tolį sektoriumi. Jais naudotųsi ne tik lengvaatlečiai, bet ir kitų sporto šakų atstovai.