į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2015-04-21

Balandžio 18 d. Utenos rajone, Užpaliuose „nudundėjo“  komandinės stalo teniso varžybos, skirtos  klubo „Perkūnas“ gimtadieniui.  Į sporto šventę suvažiavo svečiai iš Molėtų rajono, Balninkų, Kupiškio, Rokiškio, Utenos.

 

Mėgėjų grupėje žaidė 6 komandos, kurios troško laimėti pereinamąsias „Dundulio“ taures.  Ketvirtąją vietą laimėjo Kupiškio sporto mokyklos (SP) komanda „RKS“ (D. Minkevičius ir A. Jankauskas). Trečiąją vietą užėmė Užpalių gimnazijos komanda „Perkūnas 1“ (A. ir A. Urbanavičiai), antrąją – Kupiškio (SP) komanda „Kupiškis“ (M. Vanagas ir I. Šap), o „Dundulio“  taurėmis džiaugėsi Užpalių gimnazijos komanda „Perkūnas“ (G. Malinauskas, P. Keraminas).

 

Moterys ir merginos žaidė dėl pereinamųjų „Perkūno“ taurių. Ketvirtąją vietą laimėjo komanda „Draugystė“ (L. Ivanova ir O. Zabulytė). Trečiąją vietą iškovojo Kupiškio SP komanda „Spakainiai“ (J. Zabulytė, J. Kazlauskaitė), antrąją vietą užėmė – Balninkų komanda  „Molėtai“ (A. ir D. Pusvaškytės). Nugalėtojų taurėmis džiaugės Utenos komanda „Stygos“ (V. Liškauskienė ir L. Celiešiūtė).

 

Vaikinų ir vyrų grupėje dėl „Perkūno“ pereinamųjų taurių žaidė vienuolika komandų. Trečiąją vietą laimėjo  komanda iš Rokiškio „Puolėjai“ (V. Kavaliauskas, V. Puriuškis), antrąją vietą iškovojo Utenos komanda „Fortūna“ (V. Rutkauskas, V. Ribokas), pirmąją vietą užėmė Užpalių gimnazijos komanda „Butterfly strike „ (O. Juodelis ir M. Tolvaiša)

.

  Klubo "Perkūnas" prezidentas

Saulius ŠLIŽYS

 

Atnaujinta 2015-04-21