2015-05-04

Šių metų gegužės 1 dieną Anykščiuose vyko jau 52-asis tradicinis bėgimas „Anykščiai-Puntuko akmuo-Anykščiai“. Į šį sportinį renginį vyko 15 sportininkų lankančių rajono sporto centro lengvosios atletikos ugdymo grupes (mokytoja Inga Zabulienė).

500 m nuotolyje dalyvavo Vestina Aleknaitė, kuri iškovojo 4 vietą. Antrą kartą 3000 m nuotolį išbandė kupiškėnas Žanas Zabulis. Gimusių 2001 metais ir jaunesnių grupėje Žanas iškovojo 2 vietą. Jaunajam sportininkui buvo įteikta bėgimo organizatorių įsteigta taurė ir medalis. Kupiškėnai pirmąjį kartą bandė įveikti ir 6000 m nuotolį. Jį įveikė Olimpija Zabulytė ir Deividas Draginas.

Norėtųsi pažymėti puikią šio renginio organizaciją bei informacijos apie jį sklaidą. Siekdami paskatinti bėgimo dalyvius bei sudominti juos dalyvavimu kituose bėgimuose Anykščiuose organizatoriai sugalvojo ir kitų, originalių paskatinimo formų. Bėgimo dalyviams bėgusiems 3000 m nuotolį pramogų ir sporto centras „Kalita“ padovanojo po du nemokamus nusileidimus vasaros rogutėmis. Įveikusiems 6000 m nuotolį  buvo sudaryta galimybė važinėtis kartingais. Bėgimo dalyviai su didele nuolaida galėjo naudotis Anykščių miesto baseino paslaugomis.