į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2015-05-22

Rajono moksleivių pavasario kroso rezultatai

2015-05-11

Kupiškis

 

2004 m. gim. ir jaunesni mergaitės 500 m.

1. Eglė Jasiūnaitė               1. 58              Skapiškio pagrindinė mokykla

 

2004 m. gim. ir jaunesni berniukai 500 m.

 

1. Pijus Petuchovas            1. 42              Skapiškio pagrindinė mokykla

2. Gabrielius Vilimas           1. 44              Skapiškio pagrindinė mokykla

3. Rokas Puciata                1. 45              Skapiškio pagrindinė mokykla

4. Edvinas Klebonas           1. 50              Šimonių pagrindinė mokykla

 

2002 - 2003 m. gim. mergaitės 500 m.

 

1. Austėja Mikalauskaitė     1. 34              Rudilių Jono Laužiko pagrindinė mokykla

2. Sandra Lapeikytė            1. 42              Skapiškio pagrindinė mokykla

3. Gintarė Bartkutė             1. 44              Alizavos pagrindinė mokykla

4. Aistė Prokofjevaitė          1. 46              Povilo Matulionio progimnazija

5. Irmantė Kučinskaitė        1. 49              Antašavos pagrindinė mokykla

6. Justina Lungytė              1. 50              Subačiaus gimnazija

 

2002 - 2003 m. gim. berniukai 500 m.

 

1. Alanas Šablickas             1. 27              Povilo Matulionio progimnazija

2. Žanas Zabulis                 1. 32,3           Povilo Matulionio progimnazija

3. Deividas Šablinskas        1. 32,6           Noriūnų Jono Černiaus pagrindinė mokykla

4. Ugnius Simonavičius       1. 32,8           Antašavos pagrindinė mokykla

5. Adomas Žadeika             1. 36              Povilo Matulionio progimnazija

 

2000 – 2001 m. gim. mergaitės 500 m.

 

1. Ema Bružaitė                 1. 33              Povilo Matulionio progimnazija

2. Olimpija Zabulytė           1. 34              Povilo Matulionio progimnazija

3. Inesa Štaupaitė              1. 40              Povilo Matulionio progimnazija

4. Ernesta Rimskytė           1. 40,7           Skapiškio pagrindinė mokykla

5. Austėja Žilinskaitė          1. 40,9           Šepetos Almos Adamkienės pagrindinė mokykla

6. Eidvilė Ažusienytė          1. 41              Noriūnų Jono Černiaus pagrindinė mokykla

 

2000 – 2001 m. gim. berniukai 1000 m.

 

1. Redas Graičiūnas           3. 12              Povilo Matulionio progimnazija

2. Kazimieras Raupys        3. 20              Skapiškio pagrindinė mokykla

3. Gabrielius Čekanauskas 3. 26              Subačiaus gimnazija

4. Deividas Draginas          3. 30              Šepetos Almos Adamkienės pagrindinė mokykla

5. Matas Petuchovas          3. 32              Skapiškio pagrindinė mokykla

6. Paulius Skaudas             3. 33              Šimonių pagrindinė mokykla

 

1999 m. ir vyresni mergaitės 500 m.

 

1. Gabrielė Sakalaitė          1. 36              Šimonių pagrindinė mokykla

2. Aurelija Sokaitė               1. 36,9           Skapiškio pagrindinė mokykla

3. Indrė Rimskytė               1. 40,2           Skapiškio pagrindinė mokykla

4. Ilona Deksnytė               1. 41              Noriūnų Jono Černiaus pagrindinė mokykla

5. Paulina Družaitė             1. 41,9           Antašavos pagrindinė mokykla

6. Vilma Dilytė                   1. 42,2           Skapiškio pagrindinė mokykla

 

1999 m. ir vyresni mergaitės 500 m.

 

1. Lukas Sriubiškis                                  3. 01              L. Stuokos – Gucevičiaus gimnazija

2. Aidas Sriubiškis                                   3. 05              L. Stuokos – Gucevičiaus gimnazija

3. Henrikas Kirkis                                    3. 07              Skapiškio pagrindinė mokykla

4. Ernestas Valentėlis                              3. 08              KTVM

5. Valentinas Marcinkevičius                   3. 09              Subačiaus gimnazija