į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2015-06-02

Gegužės 29-31 dienomis Palangoje vyko Lietuvos sporto draugijos „Žalgiris“ 2015 m. vasaros sporto žaidynių finalinės varžybos ir festivalis „Sportas visiems“.

 

Kupiškio moterų krepšinio komanda, kuriai atstovavo Diana Balužytė, Jūratė Ažubalytė, Sandra Sabulienė, Rūta Šilinytė, Ieva Grinytė, Dalia Šeinauskienė ir Laimutė Šližauskienė, varžėsi pogrupyje su Vilniaus ir Alytaus moterų komandomis.  Kitame pogrupyje kovojo Panevėžio, Mažeikių rajono ir Marijampolės komandos.

 

Vilniaus ir Alytaus komandos buvo sudarytos Lietuvos moterų krepšinio „A“ lygos komandų „Svaja“ ir „RKL“ pagrindu, todėl Kupiškio moterų komandai, mėgėjiškai žaidžiančiai krepšinį, joms pasipriešinti buvo sunku. Pirmose rungtynėse su Alytaus komanda sužaista rezultatu 30:65. Kupiškio komandai daugiausia taškų pelnė Diana Balužytė (11 taškų) ir Rūta Šilinytė (10 taškų).

 

Antrose rungtynėse teko susitikti su Vilniaus komanda. Jai pralaimėta rezultatu 42:73. Kupiškio komandai daugiausia taškų pelnė vėl Diana Balužytė (18 taškų) ir  Rūta Šilinytė (12 taškų).

 

Dėl 5-6 vietų kupiškietėms teko kovoti su Marijampolės komanda, kuriai atstovavo moterų krepšinio „A“ lygos komandos „Kolegija-Sūduvis“ penkios žaidėjos. Marijampolietėms teko žaisti antras rungtynes iš eilės, todėl ilgiau pailsėjusios kupiškietės nuo pat pradžių ėmėsi aktyviai atakuoti ir pirmame kėlinyje įgijo persvarą, kurią išlaikė iki rungtynių pabaigos, o rungtynes laimėjo rezultatu 40:29. Rūta Šilinytė pelnė 13 taškų, Diana Balužytė – 12 taškų, Jūratė Ažubalytė – 8 taškus, Laimutė Šližauskienė – 7 taškus.

 

Šiemet vasaros sporto žaidynėse miestų ir rajonų grupė buvo sujungta į vieną. Šis žingsnis atbaidė įvairių sporto šakų mėgėjus, laisvalaikiu mėgstančius pasportuoti. Žaidžiant mėgėjiškai sunku varžytis su aukščiausiose Lietuvos lygose besivaržančiais sportininkais.

 

Festivalyje „Sportas visiems“ gatvės krepšinio turnyre 3x3 dalyvavo Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro auklėtiniai Karolis Blieka, Vytenis Achmedovas, Ignas Juškevičius ir Vitas Barauskas. Vaikinai vadovaujami trenerio Alvydo Puzelio 1999-2000 m. amžiaus grupėje iškovojo 3 vietą.

 

 Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro informacija

Informacija atnaujinta 2015-06-2