2015-06-17

Šeštadienį miesto stadione vyko net keturių sporto šakų varžybos. Pirmieji jėgas išbandė jaunieji krepšininkai, kurie trijose amžiaus grupėse žaidė krepšinį 3 x 3. Jauniausių grupėje 2003 m. gim. ir jaunesni nugalėtojais tapo „Burundukai“ (Ignas Petrulis, Benas Balčiūnas, Marius Barauskas), antri „Šernai“, treti „Slibinai“. 2000 – 2002 m. gim. pirmą vietą iškovojo „Paspirtukas“ (Domantas Vilys, Vytas Barauskas, Karolis Blieka), antri liko „Elfai“, treti „Vaikai“. Vyriausių amžiaus grupėje 1999 m. gim. ir vyresni stipriausi buvo „Šortai“ (Ernestas Umbra, Augustas Jonaitis, Aivaras Kručas), antrą vietą iškovojo „Juodupė“, trečią „Rimti“.

Antri į startą stojo lengvaatlečiai. Šuolio į tolį varžybose nugalėtojais tapo Olimpija Zabulytė 4 m. 34 cm. ir Dominykas Murnikovas 4 m. 75 cm. Dvikovės varžybose (60 m + 200 m.) greičiausi buvo Olimpija Zabulytė, tarp berniukų Alanas Šablickas. Dvikovės varžybose (60 m. + 400 m.) nepralenkiami buvo Gabrielė Sakalaitė ir Aidas Sriubiškis. Estafetės 2 x 50 m. varžybose greičiausios buvo Olimpija Zabulytė su Gabriele Sakalaite, tarp berniukų nepralenkiami buvo Alanas Šablickas su Deividu Draginu.

Smiginio varžybose taikliausi buvo Marius Stanevičius, Nerijus Starkus ir Deividas Draginas, merginų tarpe į taikinį taikliausiai mėtė Virginija Šulcaitė, Gabrielė Sakalaitė ir Monika Murnikovaitė.

Paskutiniai į aikštę išbėgo futbolininkai, kurie kovojo rajono finalinėse seniūnijų žaidynėse. Į varžybas susirinko keturios seniūnijų komandos. Nugalėtoja tapo Noriūnų seniūnija įveikusi Skapiškio seniūniją 6 : 2, Alizavos seniūniją 6 : 2 ir Subačiaus seniūniją 8 : 2. Antri liko skapiškėnai 5 : 3 įveikę subatėnus ir 4 : 2 alizaviečius. Trečią vietą iškovojo Subačiaus seniūnija nugalėjusi Alizavą 3 : 2.

Pasibaigus seniūnijų futbolo varžyboms ir susumavus visus seniūnijų žaidynių sporto šakų rezultatus sportiškiausia seniūnija pripažinta Noriūnų seniūnija, antrą vietą užėmė Skapiškio seniūnija, trečia liko Kupiškio seniūnija, ketvirtą vietą užėmė praeitų metų nugalėtojai šimoniečiai, penktą Alizavos seniūnija, šeštą subatėnai.